Finálový turnaj MČR v Inline hokeji mladších žáků

PŘEROV / Milan Zoubek

Naši mladší žáci v neděli 26.6. v Přerově bojovali ve finálovém turnaji Mistrovství ČR – Final Six –  mladších žáků v Inline hokeji.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na Mad Parrots Úhřetice. Do sedmé minuty naši drželi vyrovnaný průběh utkání a na tabuli svítil stav 2:2. Pak zápas ve prospěch soupeře zlomil střelecky velmi úspěšný hráč s č. 10 A. Paleček, který v utkání vstřelil 4 branky a naši již zápas zvrátit nedovedli.

V souboji o konečné 5. místo jsme narazili na družstvo IHC Berounští Medvědi. I toto utkání nakonec rozhodl jeden hráč, který ostatní převyšoval. Byl to hráč berounských č. 18 L. Plos, který do 17. minuty našim dal 5 branek a do konce zápasu ještě další dvě přidal. Na náš tým tak nakonec zbylo 6. místo v celkovém pořadí.

čtvrtfinále:

HC Lvi Břeclav : Mad Parrots Úhřetice       3:9

Zápas o 5. místo

HC Lvi Břeclav : IHC Berounští Medvědi   6:11

Soutěž slušnosti

Zde byl náš klub na prvním místě – nejslušnější

Hráčské statistiky – z 50 hráčů byli naši Šimon Juřička na 10, Ondřej Hykl na 12 a Patrik Hyža na 13 místě.