Zatím známější pyramidy v Bosně.

Fantasy, nebo převratný objev? V Podyjí stály pyramidy, tvrdí vědkyně Blochová

Praha – Zní to jako fantazie z pera nějakého fantasy autora, ale doktorka přírodních věd Hana Blochová je přesvědčena o tom, že na našem území se vystřídalo několik civilizací, které tu dokonce postavily pyramidy.

dvojpyramida-sobes-podyji-475

Dvojpyramida Šobes je v Podyjí a pěstuje se na ní víno. Foto: archiv

Je to tak, že do vývoje na Zemi zasáhly mimozemské civilizace?
Ano, zasáhly a nyní znovu zasahují. Jejich výzkumné stanice jsme detekovali na mnoha místech, zářiče a technologie jsou dosud aktivní a ve spojení s kosmickými stanicemi mimo Zem. Právě v dnešní době dochází stále častěji ke kontaktování Země a monitorování života zde. To, že mimozemské civilizace v historii lidstva byly přítomny, dokládají nálezy na zemi (například planina Nazca v Peru, na Moravě podzemní kosmické stanice na mnoha místech s vysílači) a také historická vyobrazení ze starověku a středověku.

Co je zničilo?
Na celé zeměkouli byly vyspělé civilizace, i u nás. Zničily je globální katastrofy (oheň, zemětřesení, potopy). Vývoj Země není poklidný, naopak provázený katastrofami a zániky vyspělých civilizací.

Ve své knize Pyramidy, obři a zaniklé vyspělé civilizace u nás říkáte, že jste objevili pozůstatky pyramid a lidí vysokých až 12 metrů na Moravě? Proč právě tam?
Nacházejí se v celé ČR i Evropě, proto i na Moravě. Výzkumy jsme zaměřili na jižní Moravu, kde byly nálezy pyramidálních staveb přístupné, viditelné a obnažené (stavby jsou i jinde, ale jsou zalesněné a pod nánosy hornin).

Jak vlastně dokážete, že v Podyjí jsou pyramidy a žili zde obři?
Pyramidy v Podyjí jsme zdokumentovali přímo v místě a v knize je mnoho fotografií s jejich stavebními prvky. Dvojice obrů v podloží pyramid (v kryptě hluboko pod pyramidami vyřezaná v krystaliniku tvrdých hornin) je velmi dobře chráněna, nedá se očekávat, že by bylo jednoduché se tam jednoduše dostat. Jejich umístění a velikost jsme zdokumentovali díky napojení se do informačního pole a pomocí speciálního způsobu jejich detekce.

Mají podobné nálezy i ve světě?
Zdá se, že nejaktivnější průzkum pyramidálních staveb (kromě Egypta) probíhá v Rusku, kde jsou středem pozornosti hlavně pyramidy na Krymu a také na Sibiři. Ruský vědec Muldašev se zabýval výzkumem pyramidálních staveb také v Tibetu a napsal na toto téma mnoho knih.V Evropě se nejdále s výzkumem pyramid dostali v Bosně, kde se bude letos na konci léta opět konat mezinárodní konference o pyramidách ve světě. Byla jsem tam letos pozvána, abych prezentovala náš výzkum pyramid v ČR. V okolí městečka Visoko zde zkoumají několik pyramid a podařilo se jim dostat se i do spodních komor.

pristup-chodba-olomoucko2
Přístupová chodba k pyramidě na Olomoucku

Proč tyto civilizace stavěly pyramidy, jaký byl jejich význam?
Domníváme se, že hlavní význam měla výroba různých druhů energií a jejich vyzařování do prostoru (pyramida jako zářič). Působily také jako sběrače jemných energií. V neposlední řadě sloužily jako léčivá msta. Dnes už je dokázáno, že pyramidální energie léčí lidi.

Jak pyramidy u nás vypadaly, umíte si to představit?
Je třeba si uvědomit, že hovoříme o pyramidách ve smyslu tvaru hor a kopců a ne o stavbách z kamenných či odlévaných kvádrů jako v Egyptě, kde nebyly horstva, tak museli pyramidy postavit. V podstatě se jedná o umělou úpravu tvaru hor či kopců do pravidelného pyramidálního tvaru (ořezávání hor neznámými technologiemi), neboť důležitý není obsah, ale tvar a umístění pyramid v terénu.

Autor: Zuzana Pšenicová

Zdroj: www.prazskypatriot.cz/

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Veřejné setkání – Vysokorychlostní trať

RAKVICE / Zasedací místnost OÚ 30.5. od 16,30 hod. ZAJÍMÁ VÁS PODOBA VYSOKORYCHLOSTNÍ TRATI V NAŠEM …