Ekocentrum Trkmanka & HODINA ZEMĚ 2021

Zapojte se do největší celosvětové kampaně na ochranu klimatu – Hodiny Země. Řekněte světu, že vám záleží na osudu planety. Zapište se k dalším lidem, kteří si i v této složité době uvědomují, že změna klimatu je problém, na jehož řešení se musíme všichni aktivně podílet.

Zveme vás k přijetí dobrovolného klimatického závazku. Na https://hodinazeme.cz/prihlaska najdete spoustu tipů anebo si můžete stanovit závazek vlastní. Zjistíte také, jak se sníží vaše uhlíková stopa nebo jak ji vypočítat. Zatímco v jiných letech po celém světě v rámci Hodiny Země zhasínaly obce, města a jejich dominanty, lidé vesele vycházeli do ulic a pořádali společné akce, letos se stejně jako vloni bude konat jen z bezpečí domovů.

Přesto se můžete zapojit, zaregistrovat se k účasti na webu www.hodinazeme.cz a v sobotu 27. března od 20:30 hodin zhasnout světla. Společně tak dát najevo, že se změna klimatu týká nás všech, i v této těžké době. Na webu najdete i spoustu dalších tipů, co můžete v rámci Hodiny Země udělat.

Můžete lajkovat i naši FB stránku https://www.facebook.com/hodinazemecr  nebo přímo se zúčastnit online Události a pozvat na ni i své přátele: https://www.facebook.com/events/4076775335686203.

Děkujeme za zapojení se a za sdílení této Události na vašich zdech.
Pomáháte nám tak šířit myšlenku ochrany klimatu.

Zdroj: Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice & Ekologický institut VERONICA

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně …