Nejmladší děti E. M. Dancers si vytancovaly dvě zlaté medaile. Foto: archiv souboru

E. M. Dancers a N.C.O.D. zatančí v pražské Lucerně

OTROKOVICE  – Břeclavské taneční skupiny E. M. Dancers a N.C.O.D.se zúčastnily kvalifikačního kola Děti fitness 2014 v Otrokovicích a opět slavili obrovské úspěchy.

Podařilo se jim kvalifikovat celkem 15 skladeb (E. M. Dancers osm, N.C.O.D. pět plus společná choreografie Pán Prstenů), které se koncem května představí na mezinárodním tanečním festivalu MIA – Děti fitness v pražské Lucerně.
Kvalifikačních kol probíhá celkem 22 a to v České republice, na Slovensku, v Rusku a dále v Praze pro ostatní zahraniční taneční skupiny. Nejen, že všichni břeclavští tanečníci úspěšně prošli kvalifikací, ale podařilo se jim získat také celkem 10 medailí.

E. M. Dancers vytancovali v kategorii hobby (pro začátečníky) dvě zlaté za skladby Kovbojky a Myšičky a v kategorii profesionálních týmů přidali další zlato za choreografii Ferda a Ferda, dvě stříbrné (Policie v akci a Baskeťačky) a jednu bronzovou medaili (Čertice aneb u nás v Pekle).

N.C.O.D. přidali ještě další dvě zlaté (All in a Please do not swagger jack me) a jedno stříbro za skladbu A little big mix. Společná choreografie Pán prstenů pak ještě přidala s obrovským náskokem 30 bodů další zlato.

– eb –

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Sarajevo 1914

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav středa 6.3.2024/ 18:00 Miroslav Geršic: Sarajevo 1914 Před 110 lety …