Divadelní Matylda v neděli pro děti, ale již dnes bude v knihovně LiStOVáNí

Břeclav – Divadelní neděle pro děti zve v únoru na vystoupení divadla DAP z Prahy, které tuto neděli přiveze pohádku Matylda zasahuje aneb Povídačky naší kačky.

Pohádka je inspirovaná večerníčky Hany Lamkové o neuvěřitelných příhodách kachny Matyldy, které propůjčila nezapomenutelným způsobem svůj hlas Stella Zázvorková. V sále kino KORUNA Břeclav ji sehrají od 15.30 hodin, vstupné bude opět 80 Kč.

divadelní neděle pro děti

A již zítra v 17 hodin do břeclavské knihovny opět zavítá LiStOVáNí – literárně-divadelní projekt známého herce Lukáše Hejlíka. Tentokrát přiveze knihu pro celou rodinu od německé spisovatelky a novinářky Sylvie Heinlein. S ní dojde i na besedu a autogramiádu. Vezměte své děti po týdnu ve škole na inteligentní druh odpočinku a zábavy.

blazniva tete022015

Bláznivá teta a já (Sylvia Heinlein) + beseda s autorkou + autogramiáda + prodej knihy
Sára má skvělou tetu. Je sice trochu pomatená, ale rozhodně s ní není nuda. A na rozdíl od jiných dospělých poslouchá, co jí Sára říká. Mamince se ovšem nelíbí, že Sára za tetou každou středu jezdí na návštěvu. Měla by se prý chovat normálně a kamarádit se radši se stejně starými dětmi. Navíc prý teta potřebuje klid, takže by se měla odstěhovat na venkov. Sára ani teta s tím samozřejmě nesouhlasí. Jenže rodiče mají vždycky pravdu. Anebo ne? Sára s tetou musí něco podniknout. A tak se vydají na cestu do neznáma, aby zjistily, že není všechno takové, jak se na první pohled zdá. Na cestu po celé republice se také vydá LiStOVáNí s německou autorkou, Sylvií Heinlein.
– účinkují Lenka Janíková a Petra Bučková

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Živá hudba U Zajíce – Chameleon Groove

MIKULOV / Zahrádka U Zajíce, Náměstí 3 13. 04. 2024 / 19 hodin Funk rockový …