Čo funguje v marketingovej komunikácii

BŘECLAV / Městská knihovna

čtvrtek 23. 1. 2020 / 8:30

Zveme všechny zájemce na další z inspirativních online přednášek promítaných živě v rámci projektu Brain & Breakfast nazvanou Čo funguje v marketingovej komunikácii.

Přednášejícím bude MICHAL PASTIER – fanoušek festivalu Burning Man, spolumajitel a kreativní ředitel reklamní agentury Zaraguza a branding studia GoBigname. Zaraguza se stala nejkreativnější agenturou v SR a ČR podle YouTube, získala zlatou Euro Effie za nejefektivnější reklamní kampaň v Evropě a Grand Prix za nejlepší profil na sociálních sítích v ČR. Michal byl zařazen mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times. Dostal se i na titulku magazínu Forbes Slovensko jako vítěz kategorie Byznys 30pod30. Je také nejmladším držitelem prestižního ocenění FILIP za výjimečný přínos slovenské reklamě. Věří v sílu spojení dat a kreativity, proto se věnuje i společnosti Exponea, která patří mezi nejrychleji rostoucí SaaS firmy na světě v oblasti marketingové automatizace a pokroči- lé datové analytiky s využitím A.I. Pravidelně přednáší na konferen- cích a univerzitách. Žije v Bratislavě..

15 rokov skúseností v jednej prezentácii. Od nastavovania konceptu novej značky po insighty a ukážky konkrétnych kampaní, ktoré spája to, že fungovali.

v Malém sále Městské knihovny Břeclav / vstup volný / drobné občerstvení zajištěno

Zdroj: www.knihovnabreclav.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Krátkodobá uzavírka komunikace na sídlišti Na Valtické

BŘECLAV Od 7. dubna 2020 bude uzavřena ulice Na Valtické. Důvodem uzavírky je pokládka finálního …