Čechomor a Backwards budou hvězdami letošních Slavností břeclavského piva.

BŘECLAV (juh) – Už podruhé se v Břeclavi uskuteční festival zdejšího zámeckého pivovaru – Slavnosti břeclavského piva, a to v pátek 8. května 2015.

Po loňském velkém úspěchu, kdy festival pro celou rodinu navštívily přes čtyři tisícovky lidí a společně si užily skvělou atmosféru, bude louka pod břeclavským zámkem také letos plná hudby, bohatého doprovodného programu a nejrůznějších atrakcí pro děti i dospělé.

Od 19.00 hodin vystoupí hlavní hvězda festivalu, populární skupina Čechomor. Před ní se na pódiu vystřídají slovenští Backwards, jeden z nejlepších revivalů skupiny Beatles na světě a také Kabát Revival Vaťák. Dále diváci uvidí známého televizního moderátora Petra Šišku a jeho kapelu Legendy se vrací a další známé i začínající hudebníky. Kromě hudby jsou připraveny i doprovodné atrakce pro děti i dospělé, včetně oblíbených exkurzí do prostor břeclavského pivovaru.

„Ohlas diváků na loňský první ročník festivalu nás opravdu mile překvapil a zároveň inspiroval k přípravě ročníku letošního. Snažili jsme se zapracovat poznatky, co fungovalo a co ne, a pevně věřím, že i letošní skladba hudebních hvězd a doprovodného programu pro děti i dospělé přitáhne diváky z Břeclavi i širokého okolí v hojném počtu,“ uvedl člen správní rady pivovaru Jan Svoboda.

Předprodej vstupenek byl již zahájen v obvyklých předprodejích. Pořadatelé mají pro návštěvníky navíc jednu dobrou zprávu – vstupenky budou letos podstatně levnější než vloni. Nejlevněji se dají zakoupit pouze do 31. března. Pro dospělé za 190 Kč, děti od 4 do 15 let pak zaplatí 90 Kč. Dětí do tří let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Od 1. dubna se ceny zvýší na 240 Kč za dospělého a 140 pro děti. Od 1. května až do termínu festivalu pak bude stát vstupenka 300 Kč a dětská 200 Kč.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích TicketArt a Ticketportal. Akci pořádá Pivovar Břeclav ve spolupráci s městem Břeclav.

SBP

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Autorské čtení

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav úterý 23.4.2024/ 17:00  MUDr. Danuše Dedková bude povídat o městě na …