Břeclavské Lvice stále atakují 1. místo v Lize žen

Lvice téměř v polovině soutěže stále bojují o první místo.

Břeclavské hokejistky po odehraných devíti kolech z dvaceti v 1. Lize žen mají slibně nakročeno k boji o vítězství v soutěži.  Po třech letech, kdy lize žen vládl Vsetín, letos došlo ke změně. Skvěle zahájila sezonu Opava, která má na svém kontě pouze jedinou prohru, a to právě od břeclavských Lvic. Lvice také poprvé na domácím ledě porazily Vsetín. S předními týmy tabulky tak mají břeclavské hokejistky zatím vyrovnanou bilanci jedné porážky a jednoho vítězství.

Pár údajů ze statistik za odehraná kola.

V kanadském bodování soutěže zatím vládne hráčka Opavy M. Svobodová s 33 body. Za ní s více než desetibodovým odstupem následují 3 hráčky Vsetína a na 5. místě je břeclavská S. Sadílková se 17 kanadskými body. Desátá je ještě K. Hrdinová a na 12. místě jedna z nejmladších hokejistek L. Glosíková.

Mezi střelci figuruje S. Sadílková dokonce hned na 3. místě s 12 góly. K. Hrdinová je devátá a L. Glosíková opět na 12. místě.

Mezi hráčkami s největším počtem přihrávek je nejlepší z Lvic na 11. místě S. Duroňová následovaná na místech 13. – 16. K. Hrdinovou, L. Glosíkovou, K. Buocikovou a N. Bartalovou.

V letošním roce Lvice ještě čekají 4 domácí zápasy, a to

17.11. od 10:45 s Uničovem,

23.11. od 12:30 s HC Cherokees,

30.11. od 11:45 se Vsetínem

  7.12. závěrečný zápas proti WHC Valkyries Brno.

Následovat bude měsíční pauza a další soutěžní utkání odehrají Lvice až v lednu 2020.

Všichni jste do FOSFA ICE Arény v Břeclavi na 1. ligu žen srdečně zváni

Na konec roku si pro své příznivce děvčata opět připravila překvapení v podobě kalendáře na rok 2020 a pravděpodobně nebude chybět po některém z domácích zápasů i případná autogramiáda.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Odhalení pomníku pilota J. Broučka

BŘECLAV / ulice U Tržiště, Břeclav a kino Koruna 13. 7. 2024 16:00 – 18:00 …