Brazilec Lucas Carvalho v souboji s obráncem Slovácka B. Foto: Jaroslav Kicl

Břeclav stále čeká na první jarní body

MSK Břeclav – 1. FC Slovácko B 1:2 (0:1)

BŘECLAV (juh) – V sobotu hráli fotbalisté MSK Břeclav první jarní utkání na domácím hřišti. jejich soupeřem byla rezerva 1. FC Slovácko.

Hosté navzdory reprezentační pauze nepřijeli s posilami z prvoligového A-týmu, přesto se po závěrečném hvizdu rozhodčího radovali z vítězství. Do zápasu vstoupila Břeclav aktivně, ale domácí kapitán Simandl hlavičkoval mimo Kohoutkovu branku. Hru béčko Slovácka vyrovnalo až po asi pětadvaceti minutách hry. Za dalších osm minut otevřel skóre utkání Galuška, který si počíhal na Havlíkův centr na zadní tyči. Závěr poločasu patřil brankáři Slovácka Kohoutkovi, který si poradil se šancemi Fojtíka, Smirnova i Zezuly.

Břeclav srovnala v 53. minutě zásluhou Zezuly a měla dost příležitostí, aby strhla vedení na svou stranu. Dvakrát měl velkou šanci Horváth, nejdříve orazítkoval tyč a poté si při úniku neporadil s brankářem Kohoutkem. Jenže se opět naplnilo otřepané pravidlo „nedáš – dostaneš“. Tři body béčku Slovácka zajistil tři minuty před koncem Sadílek. Byla to jediná střela haostů na branku ve druhém poločase.

Slovácko B je v tabulce MSFL aktuálně třetí, Břeclav čtrnáctá..

MSK Břeclav: Prokop – Košut, Klusák, Zezula, Dobšíček – Hloch, Simandl ©, Carvalho (74. Tetur), Jurčík (66. Horváth) – Smirnov, Fojtík (70. Sycha).

  1. FC Slovácko B: Kohoutek – Pilka, Rusňák, Jeleček, Groulík, Holek (C), Havlík (46. Michna), Zajíc (46. Fojtášek), Sadílek, Civič, Galuška (83. Machač).

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …