Advent zahájí v sobotu Mikulášský jarmark. Každou neděli adventní čas zpříjemní koncerty

Hustopeče – Vůně punče, zvuk koled a ta pravá adventní atmosféra na vás čeká už tuto sobotu 29. listopadu 2014 na Dukelském náměstí.

Konat se bude Mikulášský jarmark. Připraveny jsou soutěže punčových týmů, vystoupení country kapely, adventní pohádka i Ježíškova pošta. Adventní čas také zahájí tradiční rozsvěcení vánočního stromu. Začátek akce nově ve 13.00 hodin.

Jako doprovodný program nebude chybět tradiční výstava vánočních dekorací a aranžmá Muzejního spolku, přístupná bude od 10.00 do 16.00 hodin v domě U Synků.

Adventní čas zpříjemní koncerty. První Musica Animae

Komorní, klasická hudba, gospel nebo folk – čekání na Ježíška v Hustopečích zpříjemní tradiční adventní koncerty. Konat se budou každou adventní neděli v 18.00 hodin v kostele svatého Václava a Anežky České na Dukelském náměstí.

První adventní neděli 30. listopadu na posluchače čeká komorní soubor Musica Animae, o týden později smíšený pěvecký sbor Brno Gospel Choir, třetí adventní neděle bude patřit folkovému triu z Velkých Bílovice Marián a Úlety a šňůru adventních koncertů zakončí klasická hudba trochu jinak v podání Husákova kvarteta, jehož členem je i Hustopečský Marek Vejpustek.

-jal-

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Park žije! Anna Habancová & Tomáš Janoška

BŘECLAV / park u nádraží 21. 7. 2024 18:00 Organizátor: Městské muzeum a galerie Břeclav …