Vozidlo po dopravní nehodě narazilo do autobusu

BŘECLAVSKO: Žádné dítě nebylo zraněno.

Moravská Nová Ves – Dnes po osmé hodině ráno jsme přijali oznámení, že u odbočky na Moravskou Novou Ves došlo k nehodě. Řidič dodávkového vozidla zn. Peugeot Boxer, který jel směrem od Moravské Nové Vsi, nedal přednost osobnímu autu zn. VW Passat, které projíždělo po hlavním tahu. Řidič uvedeného vozu jel směrem od Hodonína na Břeclav.

Po střetu se dodávkové auto otočilo a narazilo do přední části autobusu, jehož řidič stál na křižovatce ve směru od Prušánek a dával přednost jedoucím autům po hlavní silnici. V autobuse jely na výlet děti z mateřské školy. Naštěstí nikdo z autobusu zraněn nebyl – řidič byl pouze ošetřen. Jediný zraněný účastník je řidič z osobního vozidla VW Passat.

Vzniklá škoda na vozidlech se dostala na částku okolo půl milionu korun. U všech řidičů provedli policisté dechovou zkoušku na alkohol i test na přítomnost omamných a psychotropních látek. Výsledky dopadly negativně.

Dopravní nehoda je nadále v šetření.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …