Vodák zdolal dva metry

OSTRAVA  /Lk/ – V nové ostravské atletické hale se uskutečnilo republikové finále družstev sportovních gymnázií. Zúčastnili se ho také břeclavští atleti, kteří studují na těchto gymnaziích v Brně a Ostravě. Nejlépe se dařilo junioru Ondřeji Vodákovi, který zcela jasně zvítězil ve skoku vysokém výkonem rovné dva metry. V dorostenecké kategorii startoval Lukáš Kubát, který si výkonem 571 cm zlepšil osobní rekord. V kategorii dorostu vyhrál Adam Horák vrh koulí, ale s výkonem nebyl spokojen. Dosáhl 13,99, i když jeho osobní rekord je o půldruhého metru lepší.V kategorii juniorů startoval ještě Erik Veselý, který byl do loňského roku členem Lokomotivy Břeclav. Obsadil ve vrhu koulí šesté místo vrhen 11,69, 60 m zaběhl za 7,46. Studuje nyní na gymnáziu v Ostravě a přestoupil do SSK Vítkovice..

Vargová a Vodák vítězní.

OLOMOUC, OSTRAVA /Lk/ – Ve snaze o splnění limitu na mistrovství ČR dorostu v hale startovali dva břeclavští atleti na závodech v Olomouci a Ostravě. V Olomouci statrovala Leona Vargová ve vrhu koulí, ale nezačala dobře. Při prvním pokusu špatně došlápla a zranila si kotník. V dalších pokusech však dovedla bolest překonat a zlepšovala se (11,50, 11,80, 12,45) až na 12,50, kterým vyhrála. Prakticky si tak zajistila účast na dorosteneckých přeborech ČR. – Den po neúspěšném startu na přeborech sportovních gymnázií si výrazně zlepšil reputaci Adam Horák, který vyhrál v dorostu vrh koulí ¨nejlepším letošním výkonem 15,80, který dosáhl pátým pokusem. Rovněž on má start na mistrovství ČR v hale pro letošní rok zajištěn.

Informace o právní změně ve struktuře klubu HC Lvi Břeclav z.s.

Tisková zpráva HC Lvi Břeclav Spolek HC Lvi Břeclav z.s. se rozdělil odštěpením na HC …