Studenti měli Den logistiky

BŘECLAV – Poslední březnový den měli studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy ze Střední průmyslové školy Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav možnost formou workshopů prohloubit své znalosti studovaného směru.

Na tradiční akci Den logistiky byli pozváni také zástupci z Policie ČR. „Spolu s vedoucím dopravního inspektorátu Jiřím Machem jsme studentům představili činnost dopravní policie. Velký prostor jsme věnovali problémům, s nimiž se na silnicích setkáváme. Podrobně jsme rozebrali dopravní nehodovost i jednotlivé přestupky, ale nezapomněli jsme varovat před alkoholem a drogami za volantem. Zmínili jsme také různá realizovaná opatření, která v regionu přispěla ke snížení nehodovosti. Studenti měli možnost se k tématům vyjádřit. Pevně doufáme, že je naše prezentace zaujala a že jsme alespoň částečně přispěli k rozšíření jejich znalostí v silniční dopravě,“ popsala příspěvek policistů ke Dni logistiky policejní mluvčí Kamila Haraštová.

 

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …