Pořádali turnaj v malé kopané

VELKÉ BÍLOVICE – Společnost Linde Material Handling uspořádala ve Velkých Bílovicích čtvrtý ročník turnaje v malé kopané Linde Fotbal Cup 2015.

Celkovým vítězem soutěže, které se zúčastnilo 15 týmů z celé České republiky a Polska, se stalo mužstvo firmy VVM – IPSO. To ve finálovém zápase porazilo tým společnosti FEHRER BOHEMIA výsledkem 2:0.

Soutěžní týmy složené ze zákazníků Linde Material Handling mezi sebou soupeřily ve dvou základních skupinách a ty nejlepší poté postoupily do vyřazovacích bojů. Vítězem turnaje se stal tým společnosti VVM – IPSO, druhé místo obsadilo mužstvo společnosti FEHRER BOHEMIA a na třetí příčce se umístili hráči zastupující firmu KOPOS KOLÍN. V rámci speciální kategorie byl vyhlášen nejlepší střelec, kterým se stal Pavel Vodrážka ze společnosti FEHRER BOHEMIA. Nejlepším brankářem se stal Patrik Dostál z VVM – IPSO.

„Vysoký počet hráčů a především jejich chuť do hry nás každoročně přesvědčuje o oblibě Linde Fotbal Cupu,“ řekl Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel pořádající společnosti a dodal: „Letošní ročník se vydařil rovněž díky výbornému počasí a skvělým týmům, které se ve Velkých Bílovicích sešly.“

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …