Po rajčatech jsou na řadě chilli papričky, chystá se Chillifest

Břeclav – V sobotu 6.září 2014 se v Břeclavi Pod zámkem uskuteční Chilli fest, oslava letošní úrody chilli papriček. Akce pro širokou veřejnost, kde se lidé mohou seznámit s místními výrobci nejrůznějších pochoutek a gastro vychytávek.

A pokud budete chtít můžete světu ukázat své kuchařské umění. V rámci Chillifestu připravujeme soutěž o nejoblíbenějšího chilli kuchaře, tzv. Chilli Guru.

Soutěž Chilli Guru 2014
Sestavte si váš tým a pojďte s námi do toho. Připravujeme soutěž o nejoblíbenějšího chilli kuchaře, tzv. Chilli Guru, do kterého se můžete registrovat buď telefonicky nebo online.
Pravidla soutěže: Sestavte tým 2 až 5 amatérských kuchařů. Tým, jehož jídlo návštěvníci Chillifestu vyhodnotí jako nejlepší, dostane výtěžek ze startovného, pozornost od sponzorů a titul Chilli Guru 2014. A jestli bude vaše jídlo sladké, slané, smažené, pečené, vařené, s masem či bez masa, je čistě na vás. Jen je potřeba připravit v polních podmínkách alespoň 30 degustačních porcí. 1 porce max. 200 ml. Příbory, misky a případně tácky dostanete. Pokud nemáte na čem vařit, pokusíme se vám zajistit i to. Například zabíjačkový kotel, gril, topivo.
Registrovat se můžete online na adrese chillifest.cz nebo přímo u pořadatele, kontakt: Petr Sůkal, 777815937 nebo info@chillifest.cz
Vařit se začne 6. 9. 2014 v 10:00 hod v Břeclavi na louce pod zámkem (sraz bude již na devátou ráno, abychom vše v klidu připravili). Jídlo se začne vydávat ve 14:00 hod.
Kuchařské týmy se musí registrovat nejpozději v pondělí 1. 9. 2014

Pojďte si užít sobotní odpoledne na prosluněné louce pod břeclavským zámkem, čas hojnosti, kterou nám příroda, věřme, nadělí.

cihillifest2014

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně …