Pondělí , 15 Červenec 2024

Pít, spát, milovat

BŘECLAV  – Návštěva kina, divadla či výstavy je pro mnohé příjemným kulturním zážitkem. To ale neplatí, když se o umění snaží někteří z místních „umělců“. Důkazem toho jsou „představení“, která strážníci shlédli v uplynulých dnech. Hlavní postavu v ní ztvárnila jim dobře známá „herečka“ s pestrou minulostí.

Nedaleko nádraží nejprve sehrála drama se záchranáři, kteří se jí pokoušeli ošetřit zranění hlavy, které si způsobila „pod vlivem“. Jejich péči odmítala a byla na ně agresivní. Po zklidnění a ošetření byla přemístěna do interiérů záchytky.

O několik dnů později zinscenovala pro jednoho vlastníka bytu přímo pohádkovou tragédii. Ustlala si v „kumbále“, který k bytu patří a usnula. Majitel kupodivu nezkoumal její urozenost a probudit ji polibkem ho nenapadlo. Ale pro jistotu zalarmoval strážníky. Ti ji pro podezření ze spáchání trestného činu osobně seznámili i s obsazením hlídky PČR.

L. Rigó

Zdroj: www.mpbv.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …