foto: frankr

PÁTEČNÍ GLOSY 22.08.2014 Miroslava Macka

Libor Široký, bývalý kapitán StB a kovaný komunista je dnes v čele dozorčí rady Babišova Agrofertu. Jak to říkali staří Čechové? Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.

Všem voličům hnutí ANO pak vzkazuji: opovažte se za pár let divit, co se to děje…budete na tom mít lví podíl!

Podle politiků ČSSD vydali pacienti na regulačních poplatcích za dobu jejich existence 30 miliard korun. S tímto „taháním peněz z kapes pacientů“, jak prohlásil premiér Sobotka, vláda skončila.
S tím, že nemocnicím, ambulantním lékařům a lékárníkům budou zrušené poplatky kompenzovány.
Lid obecný, radujíc í se ze zrušení poplatků, se pochopitelně neptá, zda má vláda na kompenzaci jiné peníze než ty, které vytáhne z kapes občanů, kteří jsou či dříve nebo později též budou pacienty.

Zpráva:
Přestože na východě Ukrajiny pokračuje ozbrojený konflikt s proruskými separatisty, ukrajinské továrny stále vyrábějí vojenskou techniku, například lodní a letecké motory či tankové díly, pro ruskou armádu, napsal ve čtvrtek polský list Gazeta Wyborcza na svém webu.
Dodávky zbraní by sice Ukrajina ráda přerušila, ale nemá šanci, neboť by byly bez práce desetitisíce lidí.
Dodávám:
Hlavně, když naše vláda tak halasně obhajuje sankce!

Zpráva:
Třicet pět tisíc dolarů (asi 700 tisíc korun) ukradli malajsijská bankovní úřednice a její manžel z účtů čtyř pasažérů pohřešovaného letadla Malaysia Airlines.
Dodávám:
A vzpomínáte si ještě na ty zprávy z našich medií, kterak proruští separatisté ukradli obětem kreditky a vybírají z nich peníze?

Opsáno z facebooku:
Tak tohle mě zaujalo!
„V roce 1968 pracoval Bohumil Dobrovolský jako skladník v mléčném baru v Praze na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice… Popadl jsem aparát, minoltu SR-7 se základním objektivem, a vyrazil jsem,“ vzpomíná Dobrovolský.“
To si v socialistickém Československu mohl skladník z mléčného baru dovolit kameru za 1887$ ?

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Břeclavská diskuzní štafeta s Lenkou Zlámalovou

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav pátek 24.9.2021 / 17:00  V Malém sále se uskuteční odložená …