Nabídka dne

BŘECLAV  – Uplynulé dny přinesly strážníkům mnoho událostí. Mezi nimi bylo i několik „chuťovek“, ale i ty bylo třeba zpracovat. Některé se nechávají ještě „dojít“, ale většina už je hotová a bylo z nich připraveno několikachodové menu. V nabídce je hned několik druhů „zvěřiny“ řádně prolité alkoholem.

Řidiče, co si myslel, že bude míň vidět, když nebude svítit, odchytli strážníci v brzkých ranních hodinách nedaleko čerpací stanice. Vozidlo řídil, přestože požil. Nadýchal dvě promile.

Někteří si nedají pokoj, ani když jim „přistřihnou křídla“. Jeden takový „pták“ opět vlezl za volant, i když má řízení zakázáno a navíc byl také pod vlivem. Výsledek? Dvě a půl promile.

Hlavním chodem byl „řízek“, co se stavil na městské, nahlásit ztraceného psa. Při odjezdu měl páníček drobné potíže s volantem, proto byl zastaven a přeměřen. Nadýchal tři promile. Všechny tři „chody“ byly předány policistům k další „úpravě“.

A nakonec „flamendr“, jenž se snažil trumfnout stávající břeclavský rekord. Vysoko nasazená laťka se sice zatřásla, avšak překonána nebyla. Výsledná hodnota čtyři a půl promile nestačila. V dalším překonávání mu nejprve zabránili strážníci a po té i záchranáři.

L. Rigó

Zdroj: www.mpbv.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Park žije! Anna Habancová & Tomáš Janoška

BŘECLAV / park u nádraží 21. 7. 2024 18:00 Organizátor: Městské muzeum a galerie Břeclav …