Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10

Název týmuZápasySkóreBody
1SK H.Slavia Třebíč25231:3072
2HCM Warriors Brno25136:6457
3HC Spartak Choceň22147:7348
4SHKM Hodonín25127:11942
5TJ Lanškroun22111:9040
6HC Orli Znojmo-mládež, z.s.25120:9840
7Loko. Česká Třebová2291:10330
8HC Lvi Fosfa Břeclav25102:15028
9HC Hlinsko2276:13819
10HHK Velké Meziříčí2542:20212
11HC Chotěboř2253:1692

TABULKA SOUTĚŽE Liga dorostu – Východ  2023–2024

POŘ.              KLUB                          Z         SKÓRE          B

1.                     D Vsetín                      36        143:65             81

2.                     D Havlíčkův Brod       36       155:117           74

3.                     D Technika Brno        36       115:112           54

4.                     D Chrudim                  36        125:127           53

5.                     D Třebíč                      36        98:118             49

6.                     Polsko 17                    36        116:131           48

7.                     D Šumperk                 36        107:134           45

8.                     D Břeclav                   36       78:173             16

TABULKA SOUTĚŽE Liga 9. tříd sk. 7 2023/24

Název týmuZápasyVýhryVýhry PPProhry PPProhryBodySkóreRozdíl
1  HC Scorpions Brno282220470157:6097
2  HC Lvi Fosfa Břeclav281923464141:8061
3  SK H.Slavia Třebíč281453655144:10143
4  SKLH Žďár n. Sázavou2816101150153:11538
5  HC Orli Znojmo-mládež, z.s.28926113792:110-18
6  SHKM Hodonín28624162683:141-58
7  HHK Velké Meziříčí286112021104:168-64
8  HC Humpolec, z.s.28231221375:174-99

TABULKA SOUTĚŽE Liga 9. tříd 2023/24 – nadstavbová – sk. 13 2023/24

Název týmuZápasyVýhryVýhry PPProhry PPProhryBodySkóreRozdíl
1  HC AZ Havířov 2010651001735:1124
2  HC Frýdek-Místek630211121:165
3  HC Lvi Fosfa Břeclav61014417:25-8
4  HC Scorpions Brno60204415:36-21

TABULKA SOUTĚŽE LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ „B“ SK. 24 – JIHOMORAVSKÁ 2023/24

Název týmuZápasySkóreBody
1HC KOMETA BRNO18251:4836
2HC Tygři Moutnice18233:6030
3HCM Warriors Brno18156:6328
4HC Lvi Fosfa Břeclav18122:9121
5HC Blansko18115:8221
6HC Orli Znojmo-mládež, z.s.18132:10318
7MBK Vyškov1891:16910
8HC Scorpions Brno1894:18410
9SHKM Hodonín18102:1536
10HC Zastávka u Brna1816:3590

TABULKA SOUTĚŽE LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ „B“ – nadstavba skupin 23–24 r. 2023/24

Název týmuZápasyVýhryVýhry PPProhry PPProhryBodySkóreRozdíl
1HC KOMETA BRNO141300126151:33118
2HC Brumov-Bylnice14100032198:5642
3HC Tygři Moutnice1470051691:5833
4Berani Zlín1460041699:918
5HCM Warriors Brno1460061464:75-11
6Tigers Zlín1440010866:97-31
7HOKEJ Uherský Ostroh143009867:116-49
8HC Lvi Fosfa Břeclav1410012343:153-110

TABULKA SOUTĚŽE Liga mladších žáků „A“ Nadstavba sk. „C“ 2023/24

Název týmuZápasyVýhryVýhry PPProhry PPProhryBodySkóreRozdíl
1Mountfield HK, a.s.201500233145:7669
2HC Dukla Jihlava201500530121:6655
3Rytíři z Telče201100922146:9650
4HC KOMETA BRNO20800101892:893
5BK Havlíčkův Brod20700121597:142-45
6HC Lvi Fosfa Břeclav2010019275:207-132

TABULKA SOUTĚŽE Liga mladších žáků „B“ sk. 21 – Jihomoravská 2023/24

Název týmuZápasyVýhryVýhry PPProhry PPProhryBodySkóreRozdíl
2HC Tygři Moutnice261800638197:15047
3  MBK Vyškov261600735207:11592
4HC Blansko261700934196:14749
 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.261300930198:11979
7HC KOMETA BRNO2612001028172:15616
8SKMB Boskovice z.s.2613001227185:193-8
9HC Zastávka u Brna2611001126136:153-17
10HCM Warriors Brno B2613001326150:168-18
11HC Scorpions Brno265001714120:255-135
12SHKM Hodonín266001913121:255-134
13HC Mystery Kuřim z.s.26200226105:276-171
14HC Lvi Fosfa Břeclav B2620023545:243-198
15HC Boskovice0000000:00

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …