Malířská soutěž dospěla do svého definitivního konce

Po více než měsíci od jejího vyhlášení je rozhodnuto o vítězích všech kategorií.

Celkem se přihlásilo 28+1 výtvorů. Všem hokejový klub HC Lvi Břeclav děkuje za zapojení a nutno podotknout, že všechny obrázky byly moc povedené!

Jako první vezmeme HLASOVÁNÍ FANOUŠKŮ. Celkem bylo rozdáno 1120 hlasů.

Nejvíce jih získal břeclavský brankář Jakub HÁJEK, který do dnešní půlnoci na facebooku a instagramu klubu nasbíral u svého velice povedeného loga A-týmu 121 hlasů.

U našich hráčů zůstaneme i u další kategorie, která nesla název NEJBAREVNĚJŠÍ a započítali se do ní všichni naši Lvíčci do 8 let. Zde vyhrál sedmiletý Peťa DVOŘÁK, který ve svém obrázku nevynechal vůbec nic… hokejové hřiště, samotné hokejisty, ani loga.

Poslední výherce z řad hokejistů a hokejistek, je Laura PILARČÍKOVÁ, která s obrázky na kamínkách zvítězila v kategorii NEJORIGINÁLNĚJŠÍ. Doufáme že spojení břeclavského Lva a znaku NHL se dočkáme i v hokeji.

Poslední oficiální kategorií je NEJPROPRACOVANĚJŠÍ malba, kterou ovládla naše fanynka a mladá členka „břeclavského kotle“, Veronika KAČUROVÁ a její několika metrová malba na plátno, které měli kotelníci připravené na choreo. Několika denní práci je potřeba ocenit.

Ještě bychom tu chtěli zmínit další naši fanynku, Kristýnu WUSCHOVOU, která poslala hned 6 uměleckých děl. 2 z nich, které jsou na malířském plátně si po souhlasu autorky vysloužily čestné místo v šatně mužů a žen.

Všem klub moc GRATULUJE, s výherci se spojí a domluví na předání cen.

Zároveň ještě jednou děkuje všem, kteří se do, díky vám povedené, soutěže jakkoliv zapojili.

Všechny obrázky najdete a můžete si prohlédnout na

https://www.facebook.com/hashtag/spolujakolev

a vybrané pak na

https://www.facebook.com/breclavskyhokej/

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Den otevřených dveří – letos virtuální

BŘECLAV Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace pořádá letos virtuální Den …