il.foto

Jak se o víkendu vedlo hokejovým lvíčatům?

2. třídy

V rámci Eurominiligy odehráli v sobotu dva přátelské zápasy 2. třídy – kategorie U8. Po vyrovnaných začátcích dokázali vždy v obou zápasech postupně přidat branky a zvítězit.

HC Lvi Břeclav : HOBA Bratislava ,,A,, 10:2

HC Lvi Břeclav : HOBA Bratislava ,,B,, 7:2

V neděli se naopak vydali na cestu autobusem do Brna na hokejové haly. Jelikož měli v nohách již dvě utkání z předchozího dne a soupeř byl o poznání lepší, skončily oba zápasy výhrou břeclavských soupeřů.

VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav 29:1
SHK Hodonín : HC Lvi Břeclav 19:2

Eurominiliga U10

V prvním sobotním utkání nastoupili proti celku Danube Islanders, se kterými neměli možnost se prozatím nikdy utkat a nevěděli, co od soupeře očekávat. Naštěstí dle pokynů vstoupili do utkání aktivně a brzy vedli. Měli i nadále tlak a postupně náš náskok narůstal.Ve druhé části však značně polevili a soupeř se dostal až na dostřel. Ve třetí třetině však zásluhou brankaře, naší vůlí po vítězství a vstřelenou brankou v závěru soupeře z Rakouska zdolali o 2 branky 8:6.
Ve druhém utkání proti Junior Capitals jsme měli opět výborný start do zápasu, opět jsme vedli a soupeř musel dotahovat. Bohužel tentokrát se našemu protivníkovi dařilo proměnit na co sáhnul a stále se držel na dostřel. Přesto jsme byli i v tomto utkání dostatečně produktivní a zápas dotáhli do vítězného konce. Dvě utkání a dvě výhry jsou cenné a lvíčata tentokrát za předvedený výkon zaslouží pochvalu.
HC Lvi Břeclav : EC Danube Islanders 8:6 ( 5:2, 1:3, 2:1)

HC Lvi Břeclav : EAC Junior Capitals 13:9 ( 6:2, 4:3, 3:4)
Mladší žáci

Mladší žáci nastoupili do zápasu odhodlaně dojít si pro dva body. V předchozím zápase jsme Ostroh porazili dvojciferným výsledkem, tak jsme do zápasu šli uvolnění a užít si ho. Od začátku jsme byli lepším týmem na ledové ploše a postupně jsme opět dokráčeli k dvojcifernému výsledku. I když v posledních minutách rozhodčí odvolal po domluvě s trenérem hostí náš uznaný gól a v poslední sekundě jsme ještě inkasovali zbytečný třetí gól, nic to neměnilo na obrazu hry.

HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh 11:3

Starší žáci

Starší žáci nastoupili do zápasu celkem dobře a na soupeře vlétli. Ze začátku jsme ostrožské zatlačili a dařilo se nám je zamknout třeba i na delší chvíli u nich v pásmu. Bohužel se nám vždycky povedlo udělat naší nedůsledností hrubou chybu a tu protivník potrestal. V tomto duchu se odehrával celý zápas a tak jsme nakonec vlastními chybami prohráli utkání 4:5.

HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh 4:5
Program domácích zápasů na příští týden:

V sobotu 13. 12. hostí od 13:00 hod. mladší dorost U16 EAC Junior Capitals Wien

V neděli 14. 12. si od 11:00 hod. zahrají 1. a 2. třídy přátelské utkání ze sousedním Hodonínem

-jana Vališová-

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …