Milan Zoubek

HC Cherokees : HC Lvi Břeclav 2 : 11  (1:5, 1:3, 0:3)

Sestava Cherokees:   Krejčová – Wolfschützová, Šantorová, Bubíková A., Šlanhofová – Bušová, Bubíková Z., Vallová N., Zábojová, Horáková, Vallová J., Sáňková, Světinská, Ryšavá

Sestava Lvice:            Kleniarová ( od 30. Kocmanová) – Vališová, Duroňová, Bartalová, Dobrovolná, Hrdinová, Zoubková – Sadílková, Buociková, Búliková, Pospíšilová, Koníčková, Prokopová, Prokešová, Glosíková

Branky: 9. Vallová J. (Bubíková Z., Vallová N.), 21. Vallová N. (Bubíková Z., Vallová J.) – 1. Búliková (Sadílková, Prokopová), 7. Sadílková (Buociková, Prokopová), 12. Búliková, 16. Prokešová (Dobrovolná, Zoubková), 20. Sadílková (Búliková), 24. Sadílková (Buociková), 25. Pospíšilová, 38. Dobrovolná (Búliková, Zoubková), 52. Búliková (Bartalová), 56. Zoubková (Prokešová), 58. Glosíková (Búliková)

Vyloučení: 6:4      Využití: 0:0      Oslabení: 0:1     Průběh zápasu: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5, 2:11

V neděli 13.10. jely Lvice do Blanska potvrdit skvělou střeleckou fazónu.

Utkaní začaly opravdu zostra a hned z první akce a střely zápasu se prosadila B. Búliková a poslala Lvice do vedení. Tímto gólem dala jasně najevo, kdo je favoritem tohoto zápasu. Domácí hráčky se ke střelám dostávaly ojediněle a většinou po nedorozuměních, či chybách břeclavských hráček.

K menší komplikaci došlo pouze v 9. Minutě, když domácí snižovaly na rozdíl jedné branky. Na rozdíl dvou o necelé tři minuty později zvyšovala opět B. Búliková (na snímku). Zápas byl jejím velkým představením (v utkání 3 + 3) další hráčkou se třemi brankami byla S. Sadílková, která přidala ještě jednu asistenci.