il.foto

Čtrnáct střel, jen jeden gól …. Hledá se střelec.

MSK Břeclav U19 – Havlíčkův Brod U19 1:2 (0:0)

BŘECLAV (hý) – Stále se hledá pohotový střelec pro fotbalovou devatenáctku MSK Břeclav.

V zápasu 11. kola Moravskoslezské dorostenecké ligy se dostal starší dorost MSK celkem čtrnáctkrát ke střelbě na branku hostí, z toho osmkrát míč směřoval mezi tři tyče, ale jen jednou skončil v síti. O gólovou střelu se postaral Richard Simonyi, který se na hřišti objevil až v 75. minutě a po deseti minutách už zase seděl na lavičce náhradníků. „Původně jsem Ríšu nechtěl na hřiště pustit. Po desetidenním výpadku v tréninku přišel v pátek poprvé trénovat a moc chtěl být s kolektivem. Tak jsem ho vzal mezi náhradníky a on v závěru zápasu, kdy již některým hráčům docházely síly, vyběhl na trávník,“ vysvětlil trenér MSK Jaroslav Nádeníček. To již dorost Břeclavi prohrával 0:2. Po úniku Ondřeje Kocourka přišla přihrávka do šestnáctky Brodu a Simonyi hlavičkou dosáhl kontaktního gólu. V závěru ještě domácí usilovali o vyrovnání, dostali dokonce po rohovém kopu míč do sítě, pomezní rozhodčí ale zvedl praporek na znamení, že míč šel z rohu obloukem přes zázemí. „Kluci cítili křivdu, exekutor rohu tvrdil, že poslal míč přímo do šestnáctky, rozhodčí ale mají vždy konečné slovo,“ popsal závěr dobrého zápasu trenér Nádeníček. Obě branky do sítě Břeclavi padly v závěrečné půlhodině po ztrátě míče a protiútoku v přečíslení.

MSK: Kunický – Kacr, Kurdík, Svoboda, Redek (75. Simonyi) – Radkovič, Vu Van, Tichý, Košut, Trčka (78. Fungáč) – Pohanka (71. Kocourek).

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat Libor Kocúr sekretář klubu Ligové soutěže skončily, hokejisté z …