il.foto

Kolínek doběhl první, Doubková třetí a Špacír pátý

Kolínek byl první v Okrouhlé

OKROUHLÁ (Lk) – V Okrouhlé se uskutečnil další ze série zimních běhů, který byl nazván Mikulášský. O start byl opět velký zájem, celkem startovalo 457 běžců. Bylo mezi nimi také několik závodníků z Břeclavska. Nejlépe si vedl František Kolínkek z Perné, který dovedl vyhrát kategorii nad 50 let. Kateřina Doubková ze stejného oddílu byla třetí ve starších ženách.

ŽENY NAD 35 LET – 5 kilometrů: 3. Doubková  (Perná)  23:06 minut. MUŽI – 10 kilometrů: 8. Lysák Vlastimil (Mikulov) 32:04, 21. Vintrlík Marek (Křepice) 35:44, 44. Macek Lubomír  (Břeclav) 39:03. MUŽI NAD 50 LET: 1. Kolínek František (Perná) 35:31. MUŽI NAD 40 LET: 45. Odvářka Libor (Hustopeče) 44:13. MUŽI NAD 60 LET: 14. Šlancar Lubomír (ZŠ Nikolčice) 46:29.

Špacír doběhl pátý v Náměšti a šestý v Olomouci

OLOMOUC (Lk) – Série Mikulášských běhů začala v Olomouci. Muži běželi trať dlouhou 6.900 metrů, ženy 5.100 metrů. V kategorii mužů nad 60 let startoval také břeclavský veterán Ladislav Špacír z Lokomotivy a doběhl na šestém místě časem 37:18 minut. Celkem startovalo 144 běžců, kteří se potýkali s podzimním chladem.

NÁMĚŠŤ (Lk) – Běh okolo náměšťstkého zámku přilákal na start v nevlídném větrném počasí celkem 68 běžců. V kategorii nad 60 let startoval břeclavský veteránský běžec Ladislav Špacír a na desetikilometrové trati skončil na pěkném pátém místě. Dosáhl času 44:08 minuty.

Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné …