Il.foto: Jaroslav Kicl

Mladí hokejisté bojovali

2. třídy

VSK TECHNIKA BRNO – HC LVI BŘECLAV 13:0. Výkon Lvíčků byl lepší než napovídá výsledek.

HC LVI BŘECLAV – HO HAMÍKOVO 2:25. Druhé utkání si Lvíčci moc neužili. Trenér soupeře nasazoval šikovného vysokého hráče jehož ročník narození byl velice diskutabilní. Tento klučík nasázel 22 branek a na další přihrál.

3. třídy

HC LVI BŘECLAV – HC KOMETA GROUP B 9:12 (5:4, 2:4, 2:4).

Lvíčci měli výborný nástup a brzy vedli. Kometa ale vyrovnala a nakonec těsné vyhrála.

HC LVI BŘECLAV – EAC JUNIOR CAPITALS 13:12 (6:1, 4:8, 3:3).

Do druhého utkání vlétli mladí Lvi jako uragán a brzy vedli již 8:1. Od druhé třetiny rozšířili hru na čtyři trojice, aby si zahráli všichni stejnou porci střídání. A poněvadž se Lvi dlouho nemohli prosadit střelecky, tak soupeř otočil výsledek. V poslední třetině však Lvi znovu zabrali.

Mladší  žáci

HC LVI BŘECLAV – HC BRUMOV BYLNICE 12:1 ( 4:0, 2:0, 6:1). HC LVI BŘECLAV – HC SPARTAK UH. BROD 15:3. Obě utkání byla jednoznačnou záležitostí domácích.

Starší žáci

HC LVI BŘECLAV – HC BRUMOV BYLNICE 1:2 ( 0:0, 0:2, 1:0). Soupeř dokázal využít dvě chyby domácích k těsnému vítězství.

Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné …