Sirotka dal Kyjovu čtyři góly

LEDNICE (juh) – Fotbalisté Lednice porazili v zápase I. A třídy Kyjov jednoznačně 5:2.

V poločase to ale ještě vypadalo všelijak, protože hosté vedli zasluhou dvou gólů Bartoně 2:1. Druhý poločas byl však plně v režii domácího Moravanu, který výsledek otočil. Zásluhu na tom měl především střelecky disponovaný Jiří Sirotka, který rozesmutnil kyjovského brankáře hned čtyřikrát, jednu branku vítězů vstřelil Tomáš Pálka.

Lednice je v tabulce I. A třídy skupiny B druhá, sedm bodů za vedoucími Ratíškovicemi, Kyjov klesl na předposlední příčku.

LEDNICE: Slabý – Machovský, Wolgemuth D., Kříž Michal, Wolgemuth T. – Pálka, Dvořáček, Šidlo, Janulík – Holešínský, Sirotka.

V neděli 10. května si Moravan Lednice změří síly v Břeclavi s rezervou MSK, zápas začíná v 10.30 na hřišti Tatranu v Poštorné.

Na snímku uniká kyjovské obraně lednický útočník Jaroslav Holešínský.  Foto: Jaroslav Kicl