Ženu přepadli ve Velkých Bílovicích cizinci

VELKÉ BÍLOVICE (juh)  – V neděli nad ránem byla ve Velkých Bílovicích přepadena mladá žena. Ještě téhož dne skončili pachatelé v policejní cele.

Na místo přepadení ihned vyjela policejní hlídka, aby prověřila veškeré informace. Z prvotních údajů bylo zřejmé, že když se žena vracela domů, dostihli ji na ulici tři muži a dva z nich na ni zaútočili. Jeden ji chytil zezadu za ramena a když upadla na zem, udeřil ji druhý několikrát pěstí do obličeje. Při přepadení jí dvojice násilníků sebrala igelitovou tašku, kterou měla u sebe. Ovšem žádné cennosti se v ní nenacházely. Přepadená žena začala křičet o pomoc, a tak násilníci vzali nohy na ramena a utekli pryč.

Celý případ si okamžitě převzala výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Přestože na místě nebyli přítomni žádní svědci a poznatky k pachatelům byly velmi obecné, kriminalistům se podařil husarský kousek. Ještě ten samý den skončili na policejní stanici všichni tři cizinci. Jak se ukázalo, jeden z nich pouze o útoku věděl, ale neútočil. Ovšem zbývající dva se z loupežného přepadení nevykroutí. Policisté obvinili 21letého a 25letého cizince, kteří dlouhodobě pobývají na našem území. Viní je ze zločinu loupeže, kterého se dopustili formou spolupachatelství. Navíc byl podán podnět k návrhu na vzetí do vazby. Za své brutální jednání si mohou vysloužit trest odnětí svobody až na deset let.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Péčko

BŘECLAV (11.4.2024) – Podivný patron právě překročil práh prodejny. Pomalu procházel podél pultů plných prvotřídních …