Vyhrožoval rodině

BŘECLAVSKO: Z policejní cely putoval do vazby.

Břeclavsko – Policisté čekali na rozhodnutí soudce, který ve středu vydal příkaz k přijetí šestadvacetiletého muže do vazby. Kolegové násilníka zadrželi uplynulou neděli, kdy napadal své rodinné příslušníky. Jeho výhrůžky rodina snášela již delší dobu, ovšem v neděli spor vygradoval. Peníze požadoval nejdříve po svém otci, na kterého dokonce vytáhl nůž. Vzhledem k tomu, že mu finance nestačily, začal znepříjemňovat život i dalším členům rodiny. Nakonec přejel do obce Hustopeče, kde začal napadat příbuzné a nutit je, aby mu dali nějakou hotovost. Vzhledem k tomu, že násilí se stupňovalo, musela zakročit i přivolaná policejní hlídka.

Kolegům nezbývalo nic jiného, než agresivního muže zadržet a umístit do policejní cely. Po provedení úkonů v trestním řízení mu nakonec vyšetřovatel předal usnesení ze spáchání loupeže a vydírání. Ve vazební věznici bude mít dostatek času na zpytování svědomí.

K celému případu lze upřesnit, že muž již byl v minulosti trestaný. Za zločin loupeže mu může soud nyní udělit trest odnětí svobody s horní hranicí až na deset let.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …