Výhra! Hattrick Červenky otočil nepříznivě se vyvíjející utkání na ledě poslední Karviné

SK Karviná – HC LVI Břeclav 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. Křibik (Kohuta), 13. Vyčesaný (Malík), 37. Kasperlík (Kasperlík, Grigar) – 27. Červenka (Směřička, Dittrich), 38. Ivan (Červenka, Vachutka), 43. Červenka (Vachutka), 56. Červenka (Vachutka, Ivan)

Vyloučení: 6:5         Využití: 1:2          V oslabení: 0:1

Utkání, které bylo generálkou na blížící se play-out, se začalo vyvíjet pro břeclavské hokejisty velmi špatně. Domácí hokejisté si už v první třetině vypracovali dvoubrankový náskok. Červenka sice v polovině utkání v oslabení snížil, domácí ale znovu odskočili na rozdíl dvou gólů. Jenže pak přišel s bleskovou odpovědí kapitán Lvů Ivan a znovu dostal břeclavské hráče na dostřel. Červenka, který se v posledních zápasech trápil, ale ve třetí třetině předvedl, jak platným hráčem je. Dalšími dvěma brankami, z nich ta čtvrtá vítězná padla jen čtyři minuty před koncem zápasu, utkání otočil ve prospěch žlutomodrého celku. Přestože domácí riskovali a hráli v power play, vítězství 4:3 už Břeclavi nevzali. To si tak konečně zlepšili náladu, za tři body vyhráli naposledy před třemi týdny. Ve středu se budou Lvi doma od 18 hodin pokoušet překvapit proti silné Porubě.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …