Vsetín u Dyje znovu exceloval. Břeclavanům načepoval jedenáctku

HC LVI Břeclav – VHK Vsetín 1:11 (1:3, 0:6, 0:2)

Branky a nahrávky: 8. Vachutka (Smetana, Školoud) – 1. Ambruz (Zúbek, Vaněk), 5. Abdul (Štědrý, Finsterle), 15. Kolařík (Dvořák, Zúbek), 24. Abdul (Finsterle, Vrba), 24. Finsterle (Hryciow, Vávra), 26. Kolařík (Slováček, Dvořák), 28. Abdul (Finsterle, Vávra), 31. Finsterle (Abdul), 34. Kolařík (Dvořák, Slováček), 45. Dvořák (Kolařík, Slováček), 48. Zúbek (Ambruz, Vaněk)

Vyloučení: 2:3, bez využití

Rozhodčí: Netopil – Maloušek, Maťašovský

Po podařeném jižanském derby přišlo těžké vystřízlivění. Vsetín zopakoval v Břeclavi exhibici, tentokrát vyhrál 11.11. symbolicky 11:1. Lvi poprvé inkasovali už ve 13. sekundě, a to jako by předpovědělo celý vývoj zápasu. Valaši byli bruslařky i technicky o třídu výš a oslabený tým Lvů, hrající jen na pět obránců, jim neměl nárok vzdorovat. Nepomohla ani změna brankářů. Geržu sice po čtvrté brance vystřídal Bača, ale ten vydržel v kleci jen pět minut a po dalších třech inkasovaných brankách přepustil místo v brankovišti znovu osmnáctiletému mladíkovi. Rozjetá vsetínská mašina ex elovala hlavně v prostředním dějství, ve kterém se trefili hned šestkrát a dali tak základ dosud nejtěžšší domácí porážce Břeclavi v její novodobé historii. Čestný úspěch Lvů zaznamenal ještě v první třetině Daniel Vachutka. V sobotu se Lvi představí potřetí v řadě doma, tentokrát jim bude od 17 hodin soupeřem brněnská Technika.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …