Vodák vyhrál Valašskou laťku

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ (Lk) – Atletický oddíl ve Valašském Meziříčí uspořádal na závěr halové sezony závod ve skoku vysokém Valašská laťka.

Soutěžila na ní řada předních závodníků v několika kategoriích. Z našeho regionu se soutěže zúčastnili závodníci Lokomotivy Břeclav a Atletiky Hustopeče. Nejlépe si vedl v kategorii dorostenců Ondřej Vodák, který souěž vyhrál v konkurenci 11 závodníků výkonem 192 centimetrů. V kategorii starších žákyň se nejlépe umístila na šestém místě Daniela Strouhalová výkonem 146 cm, na devátém místě skončila Michaela Dunajová výkonem 135 cm a desátá byla Leona Zemčíková (130). V kategorii mladších žákyň byla na sedmém místě Romana Maděřičová výkonem 130 cm, se stejným výkonem byla na deváté příčce Gabriela Svobodová.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …