Valentýnskou jitrnici nahradí Josefský zvěřinový klobás

Břeclav – O letošním prvním jarním dnu 21. března se splní  sliby Komunitního centra Majáček sdružení AIDED-EUdané účastníkům Valentýnské zabíjačky i další veřejnosti a  zve vás na neotřelou slavnost, a to u příležitosti svátku sv. Josefa. Valentýnskou jitrnici nahradí Josefský zvěřinový klobás, který nemusí být dán jako dárek jen všem Josefům, ale také komukoli jinému. Akce je nazvaná alternativně Sado – maso, protože první jarní, nota bene předvelikonoční víkend, musí být také o sázení a bez masa to jaksi není nikdy ono.

A zde je pozvánka:

JOSEFSKÁ SLAVNOST aneb SADO-MASO
Jaro je tady!!! Nevěříte? Přijďte ho s námi přivítat a otevřít o prvním jarním dnu v sobotu 21. března, a to na naše Komunitní centrum MAJÁČEK v Charvátské Nové Vsi! Zároveň s námi můžete oslavit svátek všech Josefů, Pepíků a Pepiček. Kde? V Břeclavi – Charvátské Nové Vsi, na Lednické ulici č. 21/80, a to ve dvorním traktu budovy, kde je úřadovna České pošty a knihovna. Zastavte se třeba na svém cyklovýletě, protože začínáme tentokrát už od 10.00 hodin. Čeká vás tu v rámci Josefské slavnosti SADO –MASO, a to nejen cenové. SADO vám připomene blížící se jarní agrotechnické lhůty a velikonoční svátky nabídkou nejširšího sortimentu sadby, stromků, zahrádkářských potřeb ad. v rámci prezentace Zahradnictví Morávkovo Lednice, dále pak velikonočních dekorací, ozdob a proutkářského zboží z dílen těch nejšikovnějších tvůrců. MASO bude vonět až do Rakouska. Josefská zvěřinová klobása na roštu, horký ovar, horká ovárnice a jiné masouzenářské výrobky vám jistě poskytnou nevšední gurmánský zážitek, ale můžete vzít na ochutnání i domů, a to nejen Josefům a Pepičkám. Určitě zase po mimořádném úspěchu na Valentýnské zabíjačce přidáme domácí sýry a tvaroh z místní farmy. I tentokrát můžete mít z návštěvy našeho veselého dvorečku dobrý pocit z nákupu za dobré ceny a dobrého gurmánského zážitku. Současně se můžete těšit z toho, že jste svou přítomností a nákupem přispěli k rozvoji komunitního centra s cílem výchovy k vzájemné empatii mezi generacemi a lásce k přírodě.
Benefiční akce Komunitního centra Majáček sdružení AIDED-EU se uskuteční za každého počasí venku na dvoře za budovou (vchod zadní brankou z uličky).
Už se na vás zase moc těšíme!
Vaši Aideťáci!

zobrobr

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mezinárodní den Romů

BŘECLAV / městský park vedle pavilonu 8. 4. 2024 / 15:00 – 19:00 Aven šunen- …