Triexpert běh v Brně

BRNO /Lk/ – Brněnští běžci pořádají každou středu běhy brněnskými ulicemi běhy pro veřejnost. I když jde o všední dny, schází se na startu několik set běžců. V tom posledním, který se běžel na trati dlouhé více než pět kilometrů doběhlo do cíle celkem 313 závodníků. Byli mězi nimi i běžci z Břeclavska. V kategorii mužů si nejlépe vedl Vlastimil Lysák z Mikulova, který doběhl na sedmém místě v čase 20:31 minut. Dvacátý byl Martin Vintrlík z Triatlonu Křepice za 21:48. Jeho opddílový kolega Petr Kratochvíl byl na 61. místě za 24:01. Na 226 místě byl Lubomír Šlancar ze ZŠ Nikolčice, který bl v kategorii nad 60 let.

Běh o pohár města Kunovice.

KUNOVICE /Lk/ – Veteránští běžci Břeclavska si dali dostaveníčko v Kunovicích, kde se běžel Běh o pohár města Kunovice na trati dlouhé 6,8 kilometru. V kategorii nad 70 let vyhrál František Kubíček z Relaxu Dobré Pole v čase 15:59 minut. Tato kategorie běžela zkrácenou trať 3,4 kilometru. Mezi padesátníky skončil na devátém místě Milan Machač z Břeclavi za 28:13 minut. V kategorii nad 60 let skončil druhý Pavel Kubíček (Relax Dobré Pole) za 32:30 minut na 6. místě doběhl Vladimír Novák z Ladanu Moravská Nová Ves za 41:01 minut. Celkem bylo na startu 101 běžců.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …