Srážky s chodci vyšetřují dopravní policisté

BŘECLAVSKO: Máte-li další informace k haváriím, kontaktujte policii. 

Břeclavští dopravní policisté vyšetřují havárii ze dne 4.12.2022, ke které došlo před sedmnáctou hodinou v obci Starovičky na hlavním tahu ve směru od Velkých Pavlovic směr Hustopeče. Řidička ve vozidle Citroen C3 srazila chodkyni se psem, která přecházela mimo přechod pro chodce. Žena utrpěla zranění, které si vyžádalo hospitalizaci.  

Policisté by potřebovali hovořit s případnými svědky nehody. Zejména pak žádají řidiče, kteří místem projížděli a mají ve vozidle umístěnou kameru, která incident zachytila, aby kontaktovali policii na telefonním čísle 974 632 260, případně lze využít tísňovou linku 158.

K dopravní nehodě došlo také dne 29.11.2022, krátce před osmnáctou hodinou v obci Břeclav v ulici J. Palacha. Na přechodu pro chodce u bývalého hotelu Terezka se střetlo vozidlo VW Passat s chodcem, který se zraněním skončil v nemocnici.

Policisté v tomto případě žádají řidiče vozidla kombi bílé barvy, který dle získaného videozáznamu v danou chvíli místem projížděl, za nehodou na krátkou chvíli zastavil, pak pokračoval v jízdě a odbočil vlevo na parkoviště, aby se ozval a poskytl případně doplňující informace na telefonním čísle 974 632 206, případně přes tísňovou linku 158. 

Policie ČR děkuje za spolupráci!

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Výměna aut nepomohla

BŘECLAVSKO: Při silniční kontrole se hustopečským policistům dvakrát odehrál stejný scénář. Během deseti hodin se …