Souhrn výsledků hokejových týmů HC Lvi Břeclav za 3.2. – 5.2.

Souhrn výsledků hokeje a pozvánka na celorepublikové závody v krasobruslení

Milan Zoubek

Třeťáci těší své trenéry čím dál víc, mladší žáci nezvládli druhou třetinu svého zápasu, starší opět vítězní. Oba dorosty se o víkendu snad dosatli na vítěznou vlnu a muži nepochopitelně nezvládli druhou polovinu utkání ve Vsetíně.

3. třídy U9
Na zápasy proti Warrioru Brno a Technice Brno sï oba týmy 3.tříd v neděli 5.2.2017 zajely až na zimní stadion do Znojma. V utkání proti Warrioru Brno si velmi dobře vedly oba týmy, avšak vítězství si vybojoval tým A. V druhém zápase pro změnu byl úspěšnější a vítězný tým B.  Takže určitě velká pochvala všem hráčům i našim brankářům za bojovnost a dosažené výsledky.

Ml. žáci U12
Mladší žáci se v neděli pokusili bodovat proti Uh. Hradišti. První třetina se z obou stran nesla v bojovném duchu, když ani jeden z týmů si nedokázal vypracovat větší převahu. Brankově úspěšnější byli nakonec hosté. Ve druhé části se nám již příliš nevedlo a tuto část, která se nakonec ukázala jako rozhodující vyhráli hosté s velkým náskokem. V poslední třetině Lvíčata dala do zápasu vše co v nich zbývalo. Dokázali jsme Hradiště uzavřít v jejich obranném pásmu, nicméně více něž na snížení nám to již nestačilo.

HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště             3:6 ( 1:2, 0:4, 2:0)

St. žáci U14
Starší žáci ve svém utkání od začátku jasně dominovali. Hosté nestíhali bránit naše kombinace a i střelecky se nám dařilo a trefovali jsme s přehledem odkryté části soupeřovi branky. Ovšem za třetí třetinu si již náš tým pochvalu rozhodně nezasloužil. Na ledě jsme snad jenom stínovali. Hosté byli důraznější a naši působili jako na špatném tréninku. Tato část byla z naší strany hodně vypuštěná. Tři body jsou doma, ale výkon nebyl rozhodně v závěru zápasu dobrý.

HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště           12:5 ( 7:0, 5:2, 0:3)

Ml. dorost U16
Mladší dorost se po delší době sešel na ledě v téměř kompletní sestavě. Za to hosté z Vídně přijeli tentokrát pouze v deseti lidech v poli. Zejména v první třetině, když s námi ještě stíhali bruslit byli nebezpečným týmem s rychlými kontry. Dokázali i velmi účinně napadat a získali spoustu kotoučů po našich chybách v rozehrávce. Rozhodně jsme ale měli od začátku utkání přesnější zakončení. Zápas jsme si nakonec užili až do konce. Kluci v závěru již své útoky až překombinovávali a soupeře tak ušetřili většího brankového přídělu.

HC Lvi Břeclav : EC Vienna Tigers         10:3 ( 4:2, 4:0, 2:1)

St. dorost U18
Starší dorostenci se nepotkali v pátek v Brumově – Bylnici s herní pohodou. První třetinu jsme ještě zvládli ubojovat s přijatelným výsledkem. Ve druhé nás již domácí hokejisté přehráli na všech frontách. Propadali jsme jak herně, tak bruslařsky. Naši se kapku srovnali až na závěrečných dvacet minut.
V neděli proti Uh. Hradišti jsme si zejména v prvních 30 minutách vytvořili spoustu šancí a získali tak pohodlné vedení. Ovšem pak na nás opět padla herní krize. Hosté se zvedli a nebýt skvělého F. Krále v brance mohlo se odehrávat na ledě drama do posledních minut. Nakonec jsme urvali první body do tabulky o umístění v lize st. dorostu.

HC Brumov – Bylnice – HC Lvi Břeclav   10:3 ( 2:1, 5:0, 3:2)
HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště             9:3 ( 4:1, 2:1, 3:1)

Muži
Muži jeli v neděli na nezvyklý čas 14:00 bojovat do Vsetína o získání jistoty před blížícím se play off. Domácí Vsetín se dostal na vítěznou vlnu a zvítězil před tímto utkáním třikrát v řadě.
Herní projev domácích byl v počátku lepší než výkon hostů. Břeclavi ale pomohl gól ve třetí minutě a hosté se stali lepším celkem. Břeclav přidala gól také v minutě sedmé a určila tak nynější stav zápasu. Domácí se sice dokázali probojovat do útočného pásma a vytvořit si tlak, na branku však kvůli nepřesným nebo pro gólmana jednoduchým střelám nedosáhli.

Na začátku druhé třetiny se nám povedlo vstřelit třetí branku. Po třetím gólu Lvů to začalo vypadat na jasný zápas v náš prospěch. O dvě minuty později ale snížil Svozílek, domácí tato branka nabudila, ale dalších úspěchů se opět dočkali jen Lvi a do 30 minuty odskočili na rozdíl čtyř branek. Závěr druhé třetiny ale měli Vsetínští mohutný, když se rychle po sobě dokázali prosadit Tobola s Janoškem během 10 vteřin. 44 vteřin před koncem pak přidal vsetínský kapitán Janošek ještě gól do šatny.
Třetí třetina patřila jednoznačně Vsetínu. Lépe řečeno, kapitánovi Vsetínských. Miroslav Janošek dokázal dostat puk za záda našeho gólmana hned třikrát. Nejprve po dobrém tlaku domácích vyrovnal, následně ve vlastním oslabení dostal skóre na stranu svého celku a minutu před koncem přidal finální trefu, kterou pojistil Vsetínu vítězství.
Domácí kapitán nám tak dal pět branek. Nevídaný herní výpadek Lvů tak přinesl tři body domácím.

VHK Vsetín B : HC Lvi Břeclav                 7:5 ( 0:2, 4:3, 3:0)

Branky: 24. Svozílek ( Tobola, Vítek), 36. Tobola, 36. Janošek ( Šimek), 40. Janošek ( Šimek, Hradil), 47. Janošek ( Kuchařík), 58. Janošek ( Kuchařík), 59. Janošek ( Kuchařík) – 3. Abazaj ( Zugar), 7. Gabriška ( Blaha), 22. Gabriška ( Papp), 26. Gabriška ( Blaha), 29. Abazaj ( Nešpor, Blaha)

Sestavy:
Vsetín:
Machač ( 26. Musil) – Šimek, Svozílek, Vašíček, Hradil, Vítek – Kuchařík, Janošek, Christov, Fojtů, Lainka, Dědek, Humplík, Tobola, Sršeň, Grygar
Břeclav: Hübner ( Michálek) – Dora, Zugar, Papp, Koutný – Čápek, Blaha, Juránek, Gabriška, Průdek, Garčic, Nešpor, Abazaj.

Program na ledu tento víkend:

Tuto sobotu a neděli, oba dny od 8:00 do 20:00, se budou konat  na ledu břeclavského zimního stadionu ICE BORS ARENA
celorepublikové závody v krasobruslení o „Velkou cenu Břeclavi 2017„na které jste všichni milovníci ledu a bruslení zváni.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …