Souhrn výsledků hokejové mládeže za víkend od pátku 2. 10.

Eurominiliga U 10

Domácí turnaj Eurominiligy jsme hostili v sobotu. Dvě utkání nám vyšla herně i brankově. V posledním zápase gólman v brance Ružinova čaroval a  střelecké štěstí tentokrát při domácích nestálo. Soupeř zvítězil jednoznačně, ačkoliv průběh zápasu tak jednoznačný nebyl.

HC Lvi Břeclav                                – HOBA Bratislava BLUE Rockets          9:4

HC Petržalka BLACK                    – HC Lvi Břeclav                                          2:8

HK Ružinov Bratislava RED       – HC Lvi Břeclav                                          9:0

4. třídy U10

Hned v neděli byl na domácím ledě svazový turnaj 4. tříd v minihokeji. Z důvodu nemoci týmu Hamíkova, se břeclavští utkali v přátelském utkání proti Vyškovu. Domácí předváděli hezké kombinace a dokráčeli si pro vítězství 7:2.

Druhý zápas nás čekali orlíci ze Znojma. Již od začátku utkání bylo jasné, že se bude jednat o vyrovnaný zápas. První branka utkání padla až v deváté minutě první třetiny a to do klece břeclavských. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat. Stejný obraz zápasu byl k vidění také ve druhé třetině. Rozuzlení přinesla třetí třetina kdy družstvo břeclavských ztratilo koncentraci a během několika minut dokázal soupeř otočit utkání definitivně na svou stranu.

„S prvním utkáním jsem spokojený. Soupeř byl vyrovnaný a družstvo k zápasu přistoupilo zodpovědně. Ve druhém utkání se Znojmem, které bylo lepším týmem než Vyškov, jsme také hráli vyrovnaně, ale bohužel jsme si vybrali čtyři minuty kdy dal soupeř rychlé branky a utkání již dokázal udržet na své straně. Tým neplnil mé pokyny a s utkáním už nedokázal nic udělat. Takže spokojený s druhým zápasem být nemůžu“, zhodnotil obě utkání trenér týmu David Bartal

HC Břeclav    –   HC Vyškov                       7:2

HC Břeclav    – HC Znojemští Orli             4:9

Ml. žáci U12

Mladší žáci se jeli  v sobotu  porvat do Brumova – Bylnice o první místo v tabulce soutěže. To patřilo před víkendem domácím pouze o skóre před našimi borci. Bojovné utkání, které nakonec nepoznalo vítěze bylo skvělou prověrkou našich. Hokejisté z Bylnice byli prvním týmem, se kterým naši museli dřít po celé utkání. Remíza nakonec znamená že o skóre i nadále vedou domácí tabulku soutěže.

HC Brumov Bylnice : HC Lvi Břeclav 3:3

St. žáci U14

Starší žáci své tabulce vévodí a ani soupeř z Bylnice na tom nic nezměnil. Utkání bylo opět střeleckým koncertem našich, kteří si připsali další dvouciferné vítězství.

HC Brumov Bylnice : HC Lvi Břeclav 3:12

Ml. dorost U16

Dorostenci měli na programu předehrávku s Innsbruckem již v pátečním podvečeru. Zápas se pro naše  příliš dobře nejevil. Hosté v polovině první třetiny rychle odskočili o dvě branky. Hru jsme poté srovnali a i my se začali dostávat do šancí. Start do ruhé části byl ovšem katastrofální. Čas 21:01 0:3, čas 21:12 0:4. Naši snad ještě byli v šatně. O dvě minuty se nám povedlo vstřelit první branku a najednou jsme to byli my, kdo měl mírnou převahu na ledě. Branka ovšem až do konce třetiny již nepadla. V čase 40:07 opět naše nekoncentrovanost a zase to bylo o 4 branky. Opět jsme se zvedli a povedlo se nám snížit až na 3:5. Posledních pět minut ale patřilo lépe střílejícím hostům, kteří využili naší snahy o vyrovnání a po našich chybách v rozehrávce ještě skórovali.

V neděli se v Břeclavi představil tým z Linze. Opět se nám nevyvedl nástup. Už poněkolikáté v sezoně dostáváme branky hned jakmile začne jakákoliv třetina tentokrát v čase 1:40. Bojovným výkonem se nám povedlo v šesté minutě srovnat. Na ledě jsme měli tentokráte trvalejší převahu a hlad po prvních bodech v soutěži nás hnal kupředu. Vstup do druhé části se povedl pro změnu nám a  12 vteřin po jejím začátku jsme vedli. Když dvě minuty před koncem druhé části jsme zvýšili na 3:1 zdálo se že první body již jsou blízko. Ovšem 41:01 3:2 a 43:27 3:3. Opět jsme prospali úvod. O tři minuty později naše vedení o branku. V posledních 10 minutách soupeř ale dal gól ve vlastním oslabení a následně v přesilovce a první body najednou byli pryč. V poslední vteřině zápasu při naší power play se nám povedlo alespoň vyrovnat a jeden bod urvat. Zápas mohl být vítězný, ale pochvalme naše, že to nakonec nevzdali a první bod urvali. Snad na další takovou dobu čekat nebudeme.

HC Lvi Břeclav : HC TWK Innsbruck    3:8 ( 0:2, 1:2, 2:4)

HC Lvi Břeclav : EHC Liwest Linz          5:5 ( 1:1, 2:0, 2:4)

St. dorost U18

Starší dorost jel do Klagenfurtu na solidní domácí výkony nenavázal. Kluci po celý zápas působili odevzdaně a nic se nám pořádně nedařilo. Výsledkem byl pouze náš jeden čestný úspěch.

EC KAC Klagenfurt : HC Lvi Břeclav 11:1 ( 5:0, 2:0, 4:1)

B – tým muži

V krajském přeboru hrající „béčko“ bohužel nenavázalo na velmi dobrý výkon v domácím zápase proti UH. Hradišti a z Blanska si odváží pouze jeden bodík za na nájezdy. Naše hra byla celá rozháraná a břeclavští za celý zápas ze sebe nedostali to co umí.

od 18:00 B tým muži versus Hokej Uh. Ostroh

Na všechny zápasy jste srdečně zváni a vstup zdarma. Přijďte podpořit břeclavské hráče.

Letos se po delší odmlce do soutěže inline hokeje přihlásili i muži HC Lvi Břeclav

Nejvyšší soutěž mužů odstartuje 4. května prvním hracím dnem a vítěze pozná na Final Four, …