S Novým Jičínem to bylo i počtvrté o gól. Tentokrát ale přišla prohra 2:3 v prodloužení

HC LVI Břeclav – HC Nový Jičín 2:3p (2:1, 0:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Směřička (Zháňal, Tobola), 16. Školoud (Uhlík, Běhal) – 3. Novotný (Ižacký, Lehečka), 45. Gebauer (Škumát, Kužílek), 62. Hruška (Zdeněk)

Vyloučení: 7:5    Využití: 1:2

Rozhodčí: Czubaj – Novotný, Axman

Třikrát dokázali v této sezoně Břeclavané porazit Nový Jičín. Vždy ale jen o jeden gól. I tentokrát viděli diváci v Břeclavi vyrovnaný zápas. Lvi sice díky trefám Směřičky a Školouda dvakrát vedli, hosté ale dokázali vždy srovnat. Novojičínští mohli litovat i neproměněného trestného střílení. Hurá hokej nahoru dolů byl k vidění celou třetí třetinu, ale v těchto fázích kralovali brankáři. Zápas došel až do prodloužení, které ukončil nenápadnou střelou od modré čáry obránce Hruška. Lvi tak vydolovali ze třízápasové domácí šňůry jen bod a už čtyři zápasy nedokázali vyhrát. Na osmé místo ztrácí tři body. V sobotu odpoledne jedou na led předposledního Valašského Meziříčí, které na Lvy ztrácí 14 bodů.