Roman Paulík byl druhý v Olomouci

OLOMOUC, BRNO (Lk) – Běžci z Břeclavska se představili v minulých dnech na dvou závodech.

V Olomouci se konal Běh sady za velmi dobrého obsazení, ale vemi nepříznivého počasí. Téměř celý závod hustě pršelo a tak podle toho vypadal terén – voda a bláto. Na startu se objevil také břeclavský běžec Roman Paulík a když zhodnotil situaci, rozhodl se neriskovat zranění a celý závod odběhl poměrně v klidu, jen si hlídal svoji pozici. Favorit Pelíšek doběhl do cíle v čase 33:22 minut, Paulík na druhém místě dosáhl času 33:58. Běželo se na desetikilometrové trati.

Celkem 409 běžců se sešlo na dalším kole seriálu Brněnský běžecký zimní pohár na závodě s názvem Běh kolem Myslivny. Běžely se celkem dva běhy. První měřil 4.900 metrů, druhý 9.800 metrů. V tom kratším si z běžců Břeclavska nejlépe vedla Katřina Doubková z Perné, která obsadila druhé místo v kategorii žen nad 35 let časem 24:47 minut. Tuto trať běžel také dorostenec Pavel Halaš ze Sokola Šitbořice a skončil na pátém místě časem 21:09 minut. V kategorii žen do 35 let byla na 16. místě Tereza Kobylková z Břeclavi časem 30:43 minut. V delším běhu si nejlépe vedl Vlastimil Lysák z Mikulova na 12. místě za čas 40:13 minut, Martin Vintrlík z Křepic doběhl na 17. místě za 40:59 a Ivan Urbánek z Břeclavi skončil na 72. místě za 46:06 minut.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …