Předmájový bleší trh na Cyklosféře

BŘECLAV / Cyklosféra / sobota 30. 4. 2016 od 13 do 17 hodin

Máte doma staré knihy, šaty nebo jiné věci, které už nepotřebujete? Malujete, vyrábíte šperky, náušnice nebo cokoliv jiného? Chcete se zbavit staré sbírky, která zbytečně leží na půdě? Překáží vám ve skříni staré / nevhodné / svatební dary? Anebo byste rádi našli poklady za pár korun?

Pak je tu pro vás v pořadí již 17. originální břeclavský bleší trh, který bude zároveň 1. letošním blešákem ve městě. A v plánu máme hned několik pokračování až do konce roku! Tentokrát však najdeme prodejní zázemí v příjemném okolí Cyklosféry, mladého břeclavského podniku, který je spojený s legendárním Rikša barem a zaktovil v prostorách bývalého autokempu pod zámkem. Vstup bude opět volný – i pro prodejce!

Prodejce prosíme o dřívější příchod, aby si vše stihli přichystat, akce bude od 13.00 do 17 hodin. Pokud plánujete přijít a chcete rezervovat prodejní plochu (lavička + stolek), potvrďte prosím účast přes email mgr.petr.vlasak@gmail.com nebo tu v události, ať víme, s kolika lidmi máme počítat. Počet prodejních ploch je omezen.

Během blešího trhu by mělo opět dojít i na hudební doprovod. Občerstvení nabídne právě Cyklosféra a Rikša bar. Jelikož půjde o den, kdy se tradičně pálí čarodějnice, můžete zaměřit svůj bleší sortiment právě na stará košťata, paruky, černé doplňky atd. Z blešího trhu totiž budou lidé také mířit na stadion Lokomotiva, kde bude pálit čarodějky MC Lvíček Dyjáček a rekvizity prý budou potřeba:)

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …