Poruba úřadovala v přesilovkách i oslabeních. Z Břeclavi veze všechny tři body

HC LVI Břeclav – HC RT Torax Poruba 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 37. Zháňal (Flora, Průdek), 47. Miklík (Svoboda) – 21. Chaloupka (Ballner), 28. Šindelář (Ballner, Sedlář), 34. Stejskal (Kilnar, Slavík), 45. Bednář (Buček), 51. Bednář.

Přestože Lvi mají dost často dobré vstupy do utkání, nedokáží tlak proměnit v brankový náskok. Tak tomu bylo i proti Porubě. V první třetině měli domácí několik dobrých příležitostí, jenže do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Jenže hned zkraje druhé třetiny Lvi inkasovali a důvěra hráčů byla nalomena. Když ve 34. minutě hostí z Ostravy přidali už třetí branku, nevypadalo to s Břeclavany vůbec dobře. Zásluhou Zháňala sice rozfoukali ještě ve druhé části jiskřičku naděje, jenže tu ve třetí třetině dvěma brankami ve vlastním oslabení hosté sfoukli. Nic na tom nezměnila ani přesilovková trefa Miklíka. Po porážce 2:5 zůstávají desátí a čeká je třízápasový trip po kluzištích soupeřů. Doma se představí proti Valašskému Meziříčí až ve středu 9. prosince.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …