Policie našla muže bez známek života

BŘECLAV – V pondělních nočních hodinách se dostavila na břeclavské obvodní oddělení žena, která policisty požádala o pomoc.

Její 76letý manžel měl přijet na kole z Ladné zpátky do Břeclavi, ale domů se doposud nevrátil. Nepodařilo se jí ani telefonické spojení. Vzhledem k tomu, že měla manželka vážnou obavu o jeho zdraví a život, rozjeli kolegové okamžitě pátrání.

Ještě v nočních hodinách jsme prověřili nemocniční zařízení a provedli jsme další úkony, které by nás k pohřešovanému dovedly. Hned ráno jsme pokračovali v pátrací akci, která bohužel nepřinesla dobré zprávy. Před desátou hodinou dopoledne jsme obdrželi informaci, že v řece Dyji bylo nalezeno tělo bez známek života. Na místo vyjela výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Zanedlouho jsme měli potvrzeno, že se jedná o 76letého seniora, po kterém jsme pátrali. V současné době probíhá šetření okolností a kriminalisté se událostí nadále zabývají.

zdroj: policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …