Obviněn z další loupeže

BŘECLAVSKO: Usnesení putovalo do vazební věznice.

Podivín – Ke konci listopadu jsme informovali o tom, že se podařilo objasnit případ loupežného přepadení, které se odehrálo 17. října 2017 na benzinové čerpací stanici v Lednici. Podrobné informace o této události jsou uvedeny ve zpravodajství pod odkazem: http://www.policie.cz/clanek/loupez-v-lednici-je-objasnena.aspx

V době, kdy vyšetřovatel vypracoval usnesení o zahájení trestního stíhání, nebylo vyloučeno, že devatenáctiletý muž, který byl z loupeže obviněn,  má na svém kontě prohřešků ještě více. Proto břeclavští kriminalisté ve spolupráci s hodonínskými kolegy prověřovali další skutky, které se v poslední době odehrály v jejich regionech. O tom, že se policisté nemýlili, svědčí získané důkazy, které vedly vyšetřovatele k dalšímu obvinění. Kromě přepadení obsluhy lednické benzinky přibylo na konto devatenáctiletému muži další podezření. Opět se jednalo o loupež. Ta se stala 25. září 2017 v Podivíně.  Do prodejny (tzv. večerky) přišel po sedmé hodině navečer muž s nožem a požadoval vydání peněz. Obsluze se tenkrát podařilo utéci bočním vchodem, a muž tedy žádné peníze nezískal.

Vzhledem k tomu, že je mladík v současné době umístěn do vazební věznice, putovalo usnesení s obviněním ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže právě tam. K celé události zbývá dodat, že břeclavští i hodonínští kriminalisté se nadále věnují prověřování dalšího protiprávního jednání, kterého se mohl muž v minulosti dopustit.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …