Sportovec roku na Břeclavsku i sportovec roku města Břeclavi - Radek Juška (atletika, TJ Lokomotiva Břeclav)

Nejlepší sportovcem Břeclavi je Radek Juška

BŘECLAV (juh) – Na pátečním plesu sportovců byly vyhlášeny výsledky ankety o nejlepšího sportovce města Břeclav.

Po vítězství v anketě o nejlepšího sportovce okresu přidal do své sbírky další prvenství atlet Lokomotivy Břeclav Radek Juška. Na 2. místě skončila veslařka SVK Břeclav Anežka Buzrlová a na třetím fotbalista MSK Břeclav Jan Hloch.

V kategorii juniorů nebylo pochyb o vítězství veslaře Lukáše Helešice, mistra světa a medailisty z mistrovství Evropy i světové olympiády mládeže. Druhé místo v juniorech obsadil atlet Lokomotivy Břeclav Ondřej Vodák a třetím nejlepším juniorem byl za rok 2014 zvolen Jan Vašíček, stolní tenista z MSK Břeclav.

Také nejlepším žákem za rok 2014 se stal atlet Lokomotivy Břeclav, běžec Matěj Osička. Druhé místo v této anketě obsadil jeho kolega Adam Horák. Na 3. místě se umístila plavkyně z oddílu Delfín Břeclav Denisa Piškulová.

Vítězem v kategorii žákovských kolektivů se stalo atletické družstvo mladších žákyň Lokomotivy Břeclav. Na 2. místě se umístilo družstvo mladších žáků, veslařů SVK Břeclav a na 3. místě družstvo mladších žáků hokejistů HC Lvi Břeclav.

Vítězným juniorským kolektivem je osma veslařů z SVK Břeclav, druhé místo obsadili fotbalový dorostenci U19 z MSK Břeclav a třetí mladší dorost hokejistů HC Lvi Břeclav.

V dospělé kategorii obsadily třetí místo prvoligové volejbalistky Lokomotivy Břeclav, druhou příčku získalo družstvo atletů Lokomotivy Břeclav a vítězem této kategorie se za rok 2014 staly stolní tenistky MSK Břeclav.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …