Muže jsme obvinili ze tří trestných činů

BŘECLAVSKO: Jeho oblíbenou oblastí byl Pavlov.

Břeclavsko – Jak jsme již informovali v průběhu měsíce února, vyšetřovatel služby kriminální policie obvinil třiadvacetiletého muže z Břeclavska ze tří vloupání do výherních automatů a z šesti vloupání do karavanů – http://www.policie.cz/clanek/muze-jsme-obvinili.aspx.

Ovšem policisté se nekalou činností mladého muže nepřestali zabývat a v rámci důkladného šetření objevili další poznatky a skutečnosti. V uplynulém týdnu vyšetřovatel nashromáždil důkazy a obvinil muže z další trestné činnosti. Sečteno a podtrženo – muž je celkově obviněn ze tří vloupání do výherních automatů a z vloupání do 14 karavanů v rekreační oblasti Yacht Club v Pavlově. Kromě uvedené trestné činnosti v našem regionu se dopustil i vloupání do dvou odstavených autobusů v Hodoníně a dokonce si přivlastnil jízdního kolo v jiném kraji.

V současné době ještě čekáme na odborné vyčíslení škody, ale již teď je zřejmé, že se bude jednat o částku kolem 100 tisíc korun. Za trestný čin krádeže, poškození cizí věci a porušování domovní svobody si může u soudu vysloužit odnětí svobody od jednoho roku až na pět let.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Srazil chlapce na přechodu pro chodce a z místa nehody ujel

BŘECLAVSKO: Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 20.09.2023 v ulici Sovadinova, Břeclav.  …