il.foto

Mladí judisté Bartošová a Výběra mají zlato z Veselí !

TVRDONICE (jc) – Na turnaji ve Veselí nad Moravou si úspěšně vedli mladí judisté ze Sokola Tvrdonice. Startovala zde jak mláďata, tak i mladší žáci.

První místo vybojovali v kategorii do 27 kg Karolína Bartošová a do 46 kg Milan Výběra. Na druhém místě skončil Štěpán Darmovzal (do 20 kg) a třetí místo obsadil Pavel Uher (do 30 kg).
V Pezinku se konala mezinárodní Velká cena. Na tomto turnaji Karolína Bartošová vybojovala výborné třetí místo. Milan Výběra nepostoupil ze skupiny.
V Uherském Brodě se ukutečnil Lízátkový turnaj. Zde se utkávají začátečníci juda, pro některé jsou to první závody, kdy si mohou změřit síly se svými soupeři. I zde se Tvrdonickým dařilo. V kategorii do 18 kg získala svou první medaili Nikola Melská, a to stříbrnou. Bronzové si přivezli Štěpán Darmovzal (do 20 kg) a Tomáš Mikulášek (do 44 kg).

A na závěr pozvánka:
TJ Sokol Tvrdonice, oddíl juda pořádá 28. března IX. ročník Poháru osvobození Tvrdonic. Začátek je v 10.30 hodin v místní sokolovně.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …