Mládežnický hokej – přehled 17.10. – 18.10.

3 . třídy U9

Břeclavští hokejisté 3. tříd po vydařeném prvním turnaji pokračovali tuto sobotu ve velmi dobrých výkonech. Na svém minihokejovém turnaji si s chutí zastříleli. Ani jeden ze soupeřů tentokráte nedokázal našim lvíčatům konkurovat. Předvedli jsme na tuto věkovou kategorii pěknou rychlou hru s řadou povedených kombinací.

HC Lvi Břeclav : HO Hamíkovo    18:5
HC Lvi Břeclav : HC Boskovice     13:1

4 . třídy U10

Mladší hokejové ročníky dělají radost rodičům a trenérům i nadále a čtvrťáci toto tuto sobotu také potvrdili. Ze svého minihokejového klání si sice přivezli jednu těsnou prohru, ale jak potvrdil trenér kategorie 3. a 4. tříd D. Bartal oba týmy tento víkend sehráli svá utkání velmi dobře a jako trenér neměl k výkonu svých svěřenců výhrad a lvíčata mohl jenom chválit.

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín             9:10
HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno      12:5

Ml. žáci U12

Sobotní zápas s Bylnicí byl přeložen z lednového termínu. Po krátké době se tak opět mladší žáci utkali s lídrem soutěže. Zápas jsme odehráli skvěle. Hosté od začátku tahali za kratší konec provazu. K jistému vzepětí soupeře došlo pouze ve druhé třetině, kterou naši neodehráli s plnou koncentrací a soupeř se dotáhl na rozdíl jedné branky. V poslední třetině jsme bylo opět na ledě lepší my a mladší žáci tak střídají Bylnici na vedoucím místě tabulky.
V neděli nás čekalo potvrzení výkonnosti proti brněnské Kometě. Toto utkání nebylo tak povedené. Hosté nepříjemně dotírali a až díky dvěma jejich chybám se nám povedlo odskočit a zápas dotáhnout do vítězného konce.

HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice   9:3
HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group        5:3 ( 1:1, 2:1, 2:1)

St. žáci U14

Starší žáci v sobotu s Bylnicí led také, až na malé chvíle, kdy polevili v koncentraci , ovládali. Hosté byli téměř po celý zápas pod našim tlakem a tak jsme si relativně v klidu dokráčeli pro vítězství.
Tak jako mladší žáci i starší v neděli nepředvedli optimální výkon. V prvních pěti minutách jsme soupeře válcovali a brankář soupeře předváděl neskutečné věci. Pak ale přišel nešťastný vlastenec po dvojí teči našich obránců a najednou na nás padla nervozita. Povedlo se nám do konce první třetiny otočit, ale náš výkon nebyl nadále o nic lepší. Ve druhé části se stávali hosté lepším týmem a to zejména ve třetí třetině ještě zvýraznili brankově. Až v závěru zápasu se nám od 53. do 58. minuty povedlo dvakrát v oslabení a jednou po chybě hostů aspoň srovnat. Výsledná remíza je naším ziskem, ačkoliv jsme počítali spíše s pohodovějším zápasem.

HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice    10:4
HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group        5:5 ( 2:1, 0:1, 3:3)

Ml. dorost U16

Dorost v nedělních brzkých ranních hodinách odjížděl odehrát odložené utkání do Salzburgu. S tamní Hokejovou akademií držel naději na výsledek pouze třetinu, Od druhé části domácí svou trvalou převahu začali vyjadřovat i brankami a tak jsme odjeli z Rakouska s prázdnou.

EC Red Bull Salzburg : HC Lvi Břeclav   7:0 ( 1:0, 2:0, 4:0)

St. dorost U18

Starší dorost v jediném plánovaném utkání v soutěži EBJL, proti druhému jihomoravskému celku doma nebodoval. Hosté hrající tuto sezónu ve větší pohodě než naši si vytvořil převahu kterou v první třetině zhodnotil jednou brankou. Na začátku druhé se nám povedlo srovnat, ale to bylo z naší strany vše. Hosté pak lepší hrou utkání v pohodě dovedli ke svému vítězství.

HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo             1:7 ( 0:1, 1:3, 0:3)

B – tým

Břeclavské béčko v krajské lize přijelo v sobotu do Uh. Brodu ve značně oslabené sestavě pouze s 11 hráči. Na toto utkání budou chtít naši určitě rychle zapomenout. Domácí nás vcelku suverénně přehráli a jediným naším plusem bylo pouze vstřelení čestné branky. Snad se náš výkon v dalším domácím utkání znatelně zlepší.

HC Spartak Uh. Brod : HC Lvi Břeclav   9:1

Pozvání na domácí zápasy

Sobota 24.10. st. dorost         od 13:30 hostí hokejovou akademii Okanagan ze St. Pöltenu
Neděle 25.10. ml. žáci           od 10:15 versus HO Hamíkovo

žáci                   od 12:15 versus HC Boskovice
B – tým           od 17:00 hostí HHK Velké Meziříčí