Minulý víkend začala soutěž i pro hokejisty 3. tříd

BŘECLAV / Souhrn mládeže

3. třídy U10

Tento víkend začala soutěž i pro hokejisty 3. tříd. V prvních dvou soutěžních zápasech soutěže naše lvíčata příjemně překvapila svého trenéra. Na ledě se proháněl tým, který oba své soupeře předčil nejenom bojovností, ale i lepším bruslením a občas i povedenými kombinacemi.  Obě utkání lvíčata tak po zásluze ovládla celkem suverénně a zasloužila se o velmi povedený vstup do sezony.

HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno                 8:2

HC Lvi Břeclav : HC Mor. Budějovice 2005       10:2

Ml. žáci U12

Mladší žáci měli na programu dvě utkání. Sobotní povedené kdy nám na domácím stadionu byla soupeřem Technika Brno. Lvíčata od počátku byla lepší a také skórově svou převahu vyjádřila. Zejména část os 17. do 20. minuty kdy se nám povedlo dát 4 branka rozhodla o vítězi utkání. Druhá třetina byla nemastná a neslaná a skončila remízou 1:1. Nejspíše po domluvě od trenéra lvíčata po přestávce opět zabrala a suverénně si dokráčela pro výhru.

V neděli se mladší žáci až nečekaně trápili v souboji s Uh. Hradištěm. Nakonec se nám větší bojovností povedlo soupeře udolat a v závěrečných minutách soupeři vstřelit branku, na kterou už domácí nestihli reagovat.

HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno    13:3 ( 7:1, 1:1, 5:1)

HC Uh. Hradiště : HC Lvi Břeclav           4:5

St. žáci U14

Starším žákům odpadl sobotní zápas pro nemoc hráčů Techniky, ačkoliv ta hrála v neděli proti Boskovicím. Čekal nás tedy jenom nedělní souboj v Uh. Hradišti.40 minut zápasu se nedokázal ani jeden z celků prosadit. Až v poslední části potvrdili naši hráči roli favorita a nakonec přesvědčivě zvítězili.

HC Uh. Hradiště HC Lvi Břeclav 1:6

Ml. dorost U16

Mladší dorost na domácím ledě vzdoroval favorizované akademii ze Salzburgu pouze 20 minut, když jsme drželi remízu 1:1. Pak se ale projevila větší vyhranost a kvalita na straně soupeře, kterou dokázal vyjádřit i gólově a podle předpokladů si odváží z Břeclavi všechny body.

HC Lvi Břeclav : EC Red Bull Salzburg 1:10 ( 1:1, 0:7, 0:2)

St. dorost U18

Starší dorostenci měli o víkendu na programu dvě domácí utkání. Oba zápasy jsme očekávali vyrovnané s velkou možností posbírat další body do tabulky. Sobotní zápas s maďarským soupeřem byl z naší strany hodně neurovnaný. Nedařila se kombinace. První třetinu jsme sice vyhráli, ale pak soupeř svou hru zpřesnil. Maďaři sice nepředváděli také žádný zázrak, ale nám opravdu nešlo téměř nic. Soupeř vyrovnal po nahození puku na branku, když se kotouč odrazil od holeně útočícího hráče za našeho bezmocného brankáře. Do konce druhé části přidali hosté ještě dvě branky. Ve třetí třetině se náš výkon nepatrně zlepšil a povedlo se nám necelé dvě minuty před koncem snížit. Při naší power play jsme ale ještě jednou inkasovali.

V neděli se nám již herně dařilo nepatrně lépe. První třetinu jsme opět vyhráli. Druhá byla výsledkově nepovedená. Přišla prohra o tři branky. Proti sobotě se nám povedlo snížit již v páté minutě třetí třetiny. Vyrovnání přišlo na řadu 4 vteřiny před koncem. prodloužení se ovšem nehrálo příliš dlouho. Hosté vstřelili branku již po 24 vteřinách. Po víkendu jsme si tedy připsali pouze jeden bod ačkoliv šest jich bylo opravdu na dosah.

HC Lvi Břeclav : Hokiklub Budapest       2:4 ( 1:0, 0:3, 1:1 )

HC Lvi Břeclav : HK Triglav Olympija   3:4 p. prodl. ( 1:0, 0:3, 2:0, 0:1)

B – tým

V krajském lize hrající béčko přivítalo v sobotu na svém ledě UH. Ostroh. Hosté, kteří vloni vyhráli krajskou ligu a bojovali a možnost postupu do druhé ligy byli teda favoritem. Naši odehráli rozhodně lepší utkání než minulé kolo v Blansku. Ostrohu byli více než vyrovnaným soupeřem. Zápas rozhodl moment, když jsme museli nuceně pro zranění vystřídat brankáře a ne zcela zahřátému náhradníku hosté vstřelili dvě branky, zápas otočili a odvezli si z našeho zimního stadionu všechny body.

HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh         3:4