Lvi znovu neudrželi slibné vedení, prohráli v prodloužení. Z Karviné jedou jen s bodem

SK Karviná – HC LVI Břeclav 4:3p (2:3, 1:0, 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Deutsch (Grygar), 19. Foltyn (Chomič), 22. Juhász (O.Kasperlík, Fišera), 65. Logunovs (Javín) – 7. Průdek (Zháňal, Červenka), 13. Školoud (Směřička, Vlček), 16. Průdek (Zháňal, Flora)

Dobrý nástup do utkání břeclavským hokejistům k vítězství nestačil. Přestože se dokázali už po čtvrthodině hry dostat na ledě posledního celku tabulky do vedení 3:1 zásluhou dvou tref Průdka a jedné Školouda, na udržení náskoku to bylo málo. Domácí se postupně dostávali více a více do hry, v první třetině se dostali na dostřel a ve druhé srovnali. Ve třetí dvacetiminutovce už to byli domácí, kteří neúspěšně dobývali Šurého branku a Lvi se převážně bránili. Na koně se domácí dostali i díky mnoha odpískaným faulům. Karviné se podařilo prostřelit břeclavského brankáře až dvě sekundy před koncem prodloužení. Sváteční cesta na jih Moravy tak rozhodně nebude v dobrém rozpoložení. V sobotu se Lvi postaví doma od 17 hodin silné Porubě.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …