Lvi se nevzdali a i v okleštěné sestavě doma otočili utkání s Novým Jičínem

HC LVI Břeclav – HK Nový Jičín 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 27. Flora (P.Zítka), 29. Smetana (Flora), 58. Miklík (Uhlík, Červenka) – 4. Ižacký (Macháček), 12. Mikšan (Lehečka)

Po prospané první třetině, kdy Nový Jičín dvakrát potrestal chyby a nevyužité šance domácích, by na Břeclavany vsadil málokdo. Tím spíš, že v jejich sestavě chyběl nejproduktivnější hráč Vachutka, dále obránci Směřička a Haman a útočníci Průdek a Tobola. Jenže z kabiny se do zápasu vrátilo úplně jiné mužstvo, které si začalo věřit, začalo lépe bruslit, přestálo šest oslabení a nejenže stihlo ve druhé části zaslouženě vyrovnat, ale ve třetí třetině si se štěstím dokráčelo k obratu a tříbodovému vítězství 3:2. I hosté měli blízko k bodům ve třetí třetině jim sudé neuznal branku a v závěru trefili tyčku. Ve středu zajíždí Lvi na led Valašského Meziříčí.