Lvi odehráli se suverénem ligy skvělé utkání, nakonec ale nemají ani bod

HC LVI Břeclav – HC Frýdek-Místek 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 6. Běhal (Průdek, Tobola), 40. Červenka (Vachutka, Ivan), 44. Školoud (Uhlík, Nováček) – 1. Christov (Káňa, Luka), 29. Chmielewski (Jaroš), 46. Luka (Piecha, Foltýn), 52. Klimša (Piecha, Samiec), 55. Piecha (Samiec, Klimša)

Vyloučení: 5:5, bez využití    V oslabení: 0:1

Rozhodčí: Netopil – Goňa, Wesley

Třetí čtvrtinu zakončili břeclavští hokejisté soubojem na domácí ledě s vedoucím týmem tabulky z Frýdku-Místku. Proti profesionálnímu týmu, který je farmou extraligového Třince, ale předvedli výborný výkon, za který se v žádném případě nemusí stydět. Přestože dostali první branku už v úvodní minutě zápasu, dokázal srovnat nejprve Běhal a na konci druhé části i Červenka. Vedení, kterého Lvi dosáhli na začátku závěrečného dějství, ale vydrželo jen dvě minuty. Pak nejproduktivnější hráč ligy Luka propálil Dusíka v oslabení a tím nakopl hostující mašinu. Té patřil závěr utkání. Severomoravané u Dyje nakonec vyhráli 5:3. I přes porážku zůstávají Břeclavané v tabulce osmí a musí se soustředit na pátek, kdy předehrávají další domácí zápas s devátou Kopřivnicí.

Letos se po delší odmlce do soutěže inline hokeje přihlásili i muži HC Lvi Břeclav

Nejvyšší soutěž mužů odstartuje 4. května prvním hracím dnem a vítěze pozná na Final Four, …